Що таке QIP?

Звичка спілкуватися в віртуальному просторі і обмінюватися миттєвими повідомленнями природна і абсолютно зрозуміла, адже це так зручно і просто! На сьогоднішній день ми навіть можемо вибирати ту програму, з допомогою якої будемо відправляти і отримувати повідомлення від своїх друзів. Давайте познайомимося з однією з них: що таке QIP і з «чим його їдять».

Хочеться розповісти про історію створення QIP. Один програміст-аматор Ільгам Зюлькорнієв в 2004 році вирішив розробити найпростіший інтернет-пейджер мовою Delphi. Створював він його виключно для особистого користування. Перед його дітищем стояла всього лише одне завдання: приймати і відсилати миттєві повідомлення. Нічого зайвого! Натхненний результатом автор удосконалив QIP до повноцінного клієнта, призначеного для спілкування в мережі.

Тепер QIP — це безкоштовна програма для обміну миттєвими повідомленнями онлайн або, як називають такі програми, месенджер. QIP російською вимовляється як «квіп», а сама абревіатура розшифровується «тихий інтернет пейджер». Цей месенджер досить простий у використанні, так як не перенасичений усілякими додатковими опціями і набридливою рекламою. Він ідеальний для ділових людей, які чекають від аськи розмов «по справі». Ніякого звукового оформлення або квітчастої зовнішнього вигляду, головна перевага — практичність і простота. Звичайно, будь-який бажаючий зможе доповнити QIP необхідними йому функціями за допомогою певних плагінів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.