Що таке підписки в контакті?

У січні 2011 року на своїх сторінках в контакті ми побачили нову можливість «підписки». Нововведення завжди супроводжуються масою питань. Що означають підписки в контакті, звідки вони взялися, ясно далеко не всім.

Що таке підписки в контакті

Розглянемо історію та еволюцію підписок в контакті. Адже сама поява підписок оповите таємницею, а з того моменту вони вже зазнали істотних змін: старі підписки залишилися, а підписатися на когось знову не можна … Що сталося і куди пропали передплатники в контакті.

Нововведення січня 2011

Хитрість полягає в тому, що раніше існувала можливість стати шанувальником учасника соціальної мережі Вконтакте, який має рейтинг не менше 200, а Ви могли виявитися кумиром для когось, якщо і ваш рейтинг більше 200. У січні просто напросто замінили назву «шанувальники» на «передплатники», а «кумири» на «підписки». Після таких нововведень будь-хто міг підписатися на Вашу сторінку в контакті, а Ви це побачили б під своєю аватарки. Під нею написано «мої передплатники», навпаки буде стояти певна кількість людей, які підписалися на Вас. Натиснувши на цю кнопку, Ви побачите, хто саме є Вашим передплатником. І найголовніше, можливість підписки не залежить від рейтингу людини!

Нововведення жовтня 2011

У жовтні адміністрація соціальної мережі здивувала користувачів черговими змінами. На сторінці будь-якої людини під аватарки більше немає кнопки «Підписатися на оновлення». Зате залишилася кнопка «Додати в друзі». Як тільки ви натискаєте на неї, ви автоматично стаєте передплатником даного учасника. Після того, як він перегляне вашу заявку в друзі, але не побажає вас додавати, ви залишитеся у нього як передплатник. Ви точно також на своїй особистій сторінці можете діяти зі своїми заявками в друзі. Залишаючи людини в підписках, потім, якщо захочете, в будь-який момент можете його додати в друзі.

Для чого зроблена ця нова система підписок в контакті? Спочатку на сторінки до популярних людям, таким як Баста, приміром, просилося величезне безглузде кількість користувачів в друзі. Доводилося постійно переводити їх в передплатники. Більшість на всякий випадок додавалися і в передплатники, і в друзі до знаменитостей, натискаючи на обидві посилання. Навіщо ж створювати таку плутанину?!

Цікаво те, що ви маєте право приховувати від інших учасників соціальної мережі своїх передплатників. Зайдіть в налаштування у вкладку «Конфіденційність» і відзначте, кого буде видно в списку ваших друзів і заявок.

Що значить підписка в контакті, і як підписатися

Отже, якщо ви ніколи не користувалися функцією шанувальників і кумирів, пояснимо, що означає підписка в контакті. Підписавшись на сторінку будь-якої людини, Ви будете бачити всі зміни його сторінки у себе в стрічці новин.

Раніше у багатьох виникало питання, навіщо підписуватися на будь-кого з друзів, якщо новини про сторінку цієї людини і так з’являються в стрічці. В тому-то й річ, що ніякого сенсу не було додавати друзів у свої підписки! Тепер же завдяки новій системі заявок в друзі такої плутанини не буде. Функція підписки в контакті означає, що в стрічці новин відображаються зміни не тільки друзів, але й цікавлять Вас людей, які не занесені в список друзів. Припустимо, знамениті люди, які зареєстровані в контакті, не можуть нескінченно додавати всіх своїх реальних прихильників в друзі.

Як підписатися в контакті на цікавить Вас людини:

 • Вам потрібно знайти сторінку потрібну людину і зайти на неї.
 • Під його аватарки знайдіть кнопку «Додати в друзі» і натисніть на неї.
 • Якщо користувач не додасть вас у друзі, ви залишитеся у нього як передплатник. Тепер в новинах серед оновлень Ваших друзів будуть з’являтися і всі оновлення цієї людини.
 • Хто підписаний на мене, і на кого підписаний я в контакті:

 • Відкрийте свою сторінку в контакті, і зліва під списком друзів буде список «Цікаві сторінки» — це і є ваші підписки, тобто ті люди, на поновлення яких ви підписалися.
 • Якщо ви хочете скасувати свою заявку в друзі (тобто підписку), просто зайдіть на сторінку користувача і під аватарки наведіть на посилання «Ви підписані на …», тут натисніть «скасування».
 • Ви також можете дізнатися, підписався чи хто-небудь на Ваші оновлення. Для цього під своєю аватарки подивіться, чи є кнопка «мої передплатники». Якщо її немає, значить поки на Ваші поновлення ніхто не підписаний. А якщо кнопка існує, то навпроти неї зазначено кількість людей, що цікавляться Вашими новинами. Натиснувши на «мої передплатники», людина побачить, хто саме підписався і бажає спостерігати за ним. Також можете зайти на посилання «Мої друзі» і заглянути у вкладку «Заявки».
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.