Що таке Nvidia?

Розвиток сучасних технологій змушує нас кожен день дивуватися новим розробкам і технічним проривів. Без сумніву, компанія Nvidia — це один з лідерів серед виробників «відео-заліза» для персонального комп’ютера. Сьогодні ми поговоримо саме про цю чудову конторі і про деяких її продуктах. Дізнаємося про те, що таке Nvidia. Отже:

Nvidia! І цим все сказано!

Компанія Nvidia, заснована в 1993 році в місті Санта-Клара (Каліфорнія), зарекомендувала себе як виробник і розробник потужних графічних плат і прискорювачів. Іншими простішими словами, Nvidia виробляє відео-карти, процесори до них, а також набори системної логіки.

Nvidia — для чого потрібна продукція фірми? Товари компанії необхідні для будь-якого комп’ютера. Без відео-карти користувач не отримає ніякого зображення на екрані, і відповідно, не зможе адекватно взаємодіяти зі своїм ПК.

речі кажучи, розробники і програмісти Nvidia трудяться не тільки над самими пристроями. Вони також працюють над розвитком програмної складової. Останнім результатом цієї роботи стала спеціальна розробка під назвою Nvidia PhysX. Що це? Дана програмна доробка перетворює зображення в іграх на щось неймовірне. Цей продукт — система фізики в грі. Завдяки таким рішенням всі елементи і об’єкти гри поводяться відповідно до реальних фізичними законами, існуючими в природі. Це остання розробка від Nvidia дає результат, який багато в чому перевершує своїх попередників. Тим самим, розробники ігор можуть домагатися неперевершеною реалістичності.

Ну і трохи про те, що таке Nvidia Geforce. Відповідь проста. Це бренд компанії, який орієнтований в основному на споживчий ринок відеоадаптерів. Продукти лінійки GeForce можна знайти в будь-якому ПК або ноутбуці.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.