Що таке net?

Здавалося б, що складного може приховувати настільки коротке і просте слово? Net, немає, «Нет» … насправді ці три літери являють собою дуже ємне поняття. Розберемо лише основні з доступних нашій уяві втілень цього буквосполучення.

Що означає NET. Framework

Коротенько про це поняття. NET. Framework являє собою середовище розробки і більше того, виконання дуже розподілених програм, що базуються на використанні в роботі компонентних об’єктів. Оболонка Фреймворк усуває конфлікти, властиві різним мовам програмування при одноразовому використанні на одній локальній машині. Вона забезпечує належну сумісність програм і безпеку їх виконання. Так само обмежує загальну модель кодинга під платформу Windows. Це не означає того, що NET. Framework обмежена роботою лише під Windows, навпаки програми створені для неї легко пристосованість в інші середовища розробки / виконання.

Історія NET починає свій відлік з 2002 року — саме тоді була випущена перша версія оболонки. Ходять чутки, що це своєрідна відповідь тоді популярній платформі JAVA. Ну що ж, відповідь вийшла гідним. Практично всі сучасні програми та програмні засоби пишуться … скажімо так, не на JAVA. Що ж таке asp net? Це складова NET. Framework, орієнтована на розробку конкретно веб-додатків.

Більш докладно про те, що таке microsoft NET. Framework ви можете дізнатися з відповідної статті на нашому сайті, скористайтесь формою пошуку. Знайти її ви зможете в Хідер сайту, у верхній його частині, висловлюючись більш ясним і зрозумілим мовою.

Домен. Net та Інтернет

. net є загальним доменом верхнього рівня, нині використовується без всяких обмежень, виключно в мережевих структурах, природно. Спочатку цей домен був зарезервований для ресурсів, присвячених мережі Інтернет, або для компаній, що працюють з Інтернетом безпосередньо. Зараз всі обмеження, пов’язані з доменом зняті, він широко використовується навіть російськомовними ресурсами.

Буквально про net

Якщо задатися метою дізнатися все значення цього слова, можна провести чимало часу у словниках і підручниках історії.

У перекладі з англійської слово «net» має значення «мережа». Відчуваєте зв’язок? Правильно, Інтер-НІ, inter_NET для вашої зручності.

Існують і альтернативи, як то наприклад одним зі значень «net» може бути зрозуміле нам слово … «Чистий»! Раптово, погодьтеся?

Ненавиджу трансліт!

Так, мало кому подобаються тексти на зразок цього: «privet kak dela / 4to delaelll / XopoLlLlo». Зізнаюся, особисто мене це навіть лякає і наганяє сум’яття, так і хочеться відповісти — зміни розкладку! Але що поробиш, не у всіх на клавіатурі є знаки кирилиці, більш того, навіть в операційних системах комп’ютерів або телефонів кирилиця необов’язковий атрибут.

Виходячи з цього, можна зробити висновок ще про одному зі значень слова «net». Це наше з вами рідне слово «ні», ініціює, як правило, заперечення. Незгода, що сигналізує про майбутній протиставленні.

Ру.нет

Ну як же можна забути про це співзвучному слові. Рунет — російськомовна частина Інтернету. Якщо досконально розбиратися, то трохи більш вузько: рунету належать лише домени. Su. Ru. Рф. Але ми то з вами знаємо, що наш рунет куди більш широко розкинувся по просторах всесвітньої павутини.

1987-1994 роки були ключовими роками в процесі зародження російськомовного інтернету. 7 квітня 1994 в InterNIC зареєстрували домен. Ru. Цей день по праву можна вважати днем народження Рунета. Зносилися було б правильніше «рунет».

Ми багато дізналися про те, що таке net і де можна зустріти дивовижні форми цього слова. Якщо у вас є які-небудь знання, що не знайшли відображення в статті, залишайте озиви в коментарях, нам буде цікаво разом з вами дізнатися нові значення цього поїстінне унікального слова.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.