Що таке любов: чарівництво і потьмарення?

У наш час, так само, як багато років тому, чергу до ворожок не зменшується. Як знайти того, хто призначений саме тобі? Що краще: закохатися з першого погляду або вибрати партнера свідомо? Наскільки це можливо взагалі — закохатися з першого погляду?

Кохання з першого погляду

Хто ж не закохувався, не відчував це раптове потьмарення розуму. Магія вважає, що кохання з першого погляду — раптовий енергетичний обмін, подібний до удару блискавки, а психологія пояснює це більш приземлено: відбувається реакція з боку нервової та ендокринної системи.

Але чому так раптово? Тому, що закоханість відбувається на підсвідомому рівні. Наше активне свідомість оцінює навколишній світ, а пасивне свідомість або підсвідомість виконує чорнову роботу, відповідає за роботу внутрішніх органів і тому ніколи не відпочиває. Підсвідомість — воно наївне, все те, що надходить у нього у вигляді інформації, сприймає як істину. Тому свідомість не допускає потрапляння інформації в підсвідомість, але іноді свідомість як би відходить на другий план або відпочиває. Тому так легко щось вселити людині під час сну.

Встановлено, що будь-яка думка людини так чи інакше відбивається на його зовнішності. Це може бути незначна зміна міміки, жест, рух очей. Свідомість не в змозі проаналізувати все це так швидко, а от підсвідомість вловлює всі. Якщо підсвідомість при першому погляді на людину побачила свій ідеал, то тут і починаються чарівні зміни в організмі, які називаються закоханістю.

Закоханість відчувається як раптовий стрес або сильна позитивна емоція, під впливом якої частішає дихання і серцебиття, змінюється голос, вираз очей, забарвлення шкіри … Так як первісної оцінки свідомості при цьому немає, то не дивно, що закохатися можна в людини, якого свідомо ми ніколи б не вибрали. З часом, коли активне свідомість, нарешті, розбереться в ситуації, закоханість або проходить, або переростає у міцне почуття прихильності, любов.

Як привернути до себе увагу об’єкта закоханості

І магія, і психологія стверджують, що можна привернути увагу такої людини, який потрібен саме вам. Але вони також єдині в тому, що при цьому не можна заподіювати людині зло, наприклад, розбивати сім’ю. Будь спрямоване проти людини зло обов’язково повернеться до свого автору і справить руйнівну дію.

Чому ж вчать магія і психологія? Вам доводилося бачити, як непоказні на вид жінки користуються набагато більшим успіхом, ніж красуні? Та часто-густо. У чому ж секрет?

Перший секрет успіху жінки

 • Внутрішній зміст (емоційний стан, думки) обов’язково відбивається на зовнішності, що сприймається чоловіком на підсвідомому рівні. Досить жінці уявити, що вона випромінює тепло, любов, як оточуючі відчують до неї прихильність. Вони як би поринуть в комфортність і приємний стан, витікаючі від неї. Запам’ятайте: хороші думки привертають до себе хороше. Привабливість можна збільшити за допомогою вправ.
 • Вправа. Розслабтеся і уявіть собі, що ваше сонячне сплетіння, розташоване під ложечкою, випромінює тепло і світло, любов і ніжність у всьому навколо наповнює вас. Спочатку цю вправу потрібно робити поодинці, коли у вас вийде швидко викликати в собі цей стан, то випробуйте його дію на оточуючих. У поєднанні з привітним поводженням і посмішкою це допоможе домогтися підвищеної уваги чоловіків, а вибір вже за вами!
 • Другий секрет успіху жінки

 • Магія слова — ось другий секрет. У любовних справах слово відіграє величезну роль. Жінка словом підбадьорює чоловіка, збільшує його значимість у власних очах. Для того щоб майстерно володіти словом і застосовувати його магічну силу, також є дуже проста вправа.
 • Вправа. Щоденно виділяйте 15-20 хвилин для того, щоб усамітнитися. Протягом цього часу розповідайте щось: переказуйте книгу, кінофільм, просто міркуйте вголос на будь-яку тему. Вже через кілька днів ви помітите, що вам набагато легше спілкуватися з оточуючими. Не припиняйте займатися, поступово ускладнюючи вправи.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.