Що таке JavaScript?

v Відео — «Як включити JavaScript»

JavaScript — це особлива мова програмування, який базується на об’єктному представленні браузера. Він потрібен для того, щоб надати сайту більше інтерактивності в порівнянні зі звичайним статичним HTML-документом. Наприклад, в інтерфейсі можна буде реалізувати мінливі малюнки, рухомий рядок з тексту та багато іншого! Відмінність JavaScript полягає в тому, що текст програми вбудовується в документ HTML і аналізується самим браузером. JavaScript — це мова програмування сценаріїв на веб-сторінках.

Відмінність JavaScript від Java

Знаючи, що таке JavaScript, багато користувачів все одно плутають цей термін з іншим поняттям — Java. Хоч мови і схожі за назвою, але мають вони різні значення. Основні відмінності полягають в складності і в кількості можливостей.

Реалізація JavaScript більш вільна у порівнянні з Java. Перетворення типів даних, наприклад, відбувається набагато простіше. Також програмісту не потрібно буде компілювати вихідний код програми на мові JavaScript, тобто JavaScript є інтерпретується мовою. Як це відбувається на JavaScript і на Java … У JavaScript програма обробляється рядок за рядком, та інформація про помилки видається після кожної прочитаної рядки, якщо вони є. В в Java компілятор видає ці відомості після прочитання всього тексту програми. Зверніть увагу, що JavaScript не розглядається як заміна мови програмування Java. Краще за все перший використовувати як доповнення до другого.

Для чого потрібен JavaScript

 • За допомогою JavaScript створюються динамічні документи HTML. Статичний вигляд сторінок HTML пішов у минуле!
 • JavaScript пов’язує воєдино всі будівельні блоки програми, це як би засіб побудови фундаменту.
 • JavaScript здійснює перевірку полів форм HTML до того, як вони передалися на сервер.
 • Управління програмою на даній мові програмування йде через локальний введення інформації.
 • Користувач має можливість бачити в окремих вікнах повідомлення-застереження, які виводяться за допомогою JavaScript.
 • Що таке JavaScript error і як включити JavaScript

  А тепер поговоримо про насущні проблеми звичайних користувачів мережі. Останнім часом почастішали випадки, коли людина, заходячи на свою сторінку в соціальних мережах, виявляє в верху вікна повідомлення про помилку: «JavaScript error», «Не включений JavaScript», «для коректної роботи сайту увімкніть JavaScript». У користувача виникають проблеми із завантаженням фото і відео на сторінці.

  Як включити JavaScript в Mozilla Firefox (Мозіла)

  Вам необхідно, щоб браузер почав використовувати JavaScript. Припустимо, ви працюєте в Мозіль, зайдіть в Інструменти, там в Настройки. Потім виберіть вкладку «Вміст» і поставте галочку навпроти напису «Використовувати JavaScript».

  Як включити JavaScript у Google Chrom (Гугл Хром)

  Щоб включити або відключити JavaScript в даному браузері, вам необхідно виконати наступні дії: «Налагодження та управління Google Chrom» — «Параметри» — «Розширені» — «Особисті дані (Настройки змісту)» — «JavaScript: «

 • Дозволити всім сайтам використовувати JavaScript (рекомендовано)
 • Заборонити виконання JavaScript на всіх сайтах
 • Як включити JavaScript в Opera (Опера)

  Щоб включити або відключити JavaScript в даному браузері, вам необхідно виконати наступні дії:

 • Натиснути на клавішу F12
 • Вибрати пункт «Включить JavaScript»
 • Як включити JavaScript в Internet Explorer (Інтернет Експлорер)

  Щоб включити або відключити JavaScript в даному браузері, вам необхідно виконати наступні дії: «Сервіс» — «Властивості оглядача» — «Вкладка Безпека» — «Вибираємо зону Інтернет» — «Кнопка Інший» — «Пункт Сценарії» — «Дозволити сценарії»

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.