Що таке Jailbreak?

Намагаючись розібратися в тому, що таке jailbreak, хтось спробує перевести це слово з англійської на російську. Що ж, вийде вираз «втеча з в’язниці», але це жодним чином не відображає зміст поняття «jailbreak».

Що таке jailbreak

Jail можна зрозуміти як обмеження прав користувача. А значить, Jailbreak — це зняття (ломка) таких обмежень, тобто по суті це отримання прав на запис і зміна певних файлів в системних папках на iPhone.

Кому потрібен jailbreak

У найперших моделях айфона jailbreak потрібен був для того, щоб запустити програми, які дозволять змінити прошивку телефону. Це потрібно було для роботи з будь-якими сімки. Зараз офіційно активовані айфони не прив’язані до певного оператора, але Jailbreak як і раніше не втрачає своєї актуальності … Чому?

Справа в тому, що компанія Apple на своєму сервісі Appstore розмістила лише платні програми, але й оплатити їх можна лише за допомогою кредитної карти міжнародного зразка. Крім того, незручності приносить і те, що будь-які операції з iPhone зав’язані на програму iTunes. А за допомогою jailbreak людина може встановлювати собі на iPhone додатки, які раніше було неможливо встановити звичайним чином. Наприклад, це можуть бути наступні програми:

  • Installous і Appshare (для завантаження і установки зламаних додатків з сервісу Appstore, причому безпосередньо з айфона).
  • Installer і Cydia (інформація про сервери, де зберігаються проги для iPhone з можливістю завантаження: теми, заставки, рінгтони, ігри і навіть серйозні програми, причому все безкоштовно).
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.