Що таке ICQ?

У наш час дуже рідко зустрічаються люди, які ніколи не відчували досвід спілкування в інтернеті. Особливо рідко зустрічаються користувачі інтернету, не мають уявлення про те, що таке ICQ. Близько 15 років люди у всьому світі спілкуються за допомогою ICQ.

Що таке ICQ?

ICQ — це вид віртуального спілкування. Він підходить як для звичайного спілкування між друзями і знайомими, так і для ведення ділових переговорів. Спілкування в ICQ ведеться за допомогою текстових повідомлень в спеціальній програмі.

У 1996 році фірма «Mirabilis» створила програму, призначену для спілкування в мережі. Програма отримала свою назву «ICQ». Назва програми перекладається як «I seek you» «Я шукаю тебе». Користувачі інтернету отримали можливість спілкування тет в реальному часі, зберігаючи при цьому приватність розмов.

Програма ICQ не використовує сторонні сервери. Програма дозволяє бачити момент появи користувача online і його вихід з мережі. Також користувач програми має можливість здійснювати пошук інших користувачів щодо їх ICQ номерами. При конфлікті з будь-яким користувачем ICQ, ви можете внести його до «чорного списку». Програма ICQ наділена системами налаштувань рівнів безпеки, які дають захист від спаму і різних пошукових роботів. Крім того у ICQ є функція передачі файлів.

ICQ номер (ICQ UIN)

Кожен користувач програми має свій індивідуальний номер, який захищений паролем. Ні в якому разі не варто ставитися до свого паролю безвідповідально. У разі втрати пароля або злому ICQ, його буде неможливо відновити. Краще при реєстрації в ICQ вибирати складний пароль, в якому буде не менше шести символів. Якщо вашим комп’ютером крім вас користуються інші люди, то не рекомендується використовувати функцію автоматичного збереження пароля.

Особливу увагу варто приділяти незнайомим номерам, які з’явилися в списку контактів без вашого дозволу. І ні в якому разі не відкривайте посилання, які приходять від сторонніх номерів. Цілком можливо, що це посилання виявиться шкідливою. Постарайтеся уникнути використання свого номера на чужих комп’ютерах.

ICQ аккаунт

Кожен користувач ICQ має свій обліковий запис. Рахунок складається з даних:

 • Нікнейм — ім’я користувача.
 • Адреса електронної пошти
 • Аватар — фотографія власника.
 • Коротка інформація про користувача, в якій вказується місце проживання, вік і ін
 • Список контактів
 • Статус про те, чи знаходиться користувач в мережі
 • ICQ чат

  ICQ чат — це обмін текстовими повідомленнями за допомогою мережі ICQ. Відправляти повідомлення в чаті дуже просто. Варто лише набрати текст повідомлення і клавішу «передати». Головна перевага ICQ чату полягає в його швидкості, економії трафіку і таких функцій, як смайли і вільна реєстрація.

  ICQ в контакті

  Соціальна мережа vkontakte.ru має додаток, за допомогою якого будь-який зареєстрований користувач може спілкуватися в ICQ. Все що для цього потрібно — це встановити цей додаток собі на сторінку і ввести в ньому своє ім’я і пароль від ICQ.

  Ця програма зручно для тих, хто з якихось причин сидить з комп’ютера, де програма ICQ не встановлена. Буває, що у деяких відсутній доступ до ICQ на мобільному телефоні.

  ICQ має безліч клієнтів, які підтримують його роботу. QIP і Miranda є одними з найбільш популярних клієнтів. При використанні ICQ рекомендується користуватися останньою версією цієї програми. В даний час існує можливість встановити клієнти ICQ на мобільні телефони.

  Програмою ICQ користується величезна кількість людей. За допомогою невеликих повідомлень в ICQ можна привітати один одного зі святом, попліткувати або ж обговорити справи по роботі.

  Дотримуйтесь правил безпеки, будьте в центрі подій і насолоджуйтеся спілкуванням за допомогою програми ICQ!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.