Що таке full hd?

Дивитися хороший телевізор — це правильно не тільки для сприйняття, але й для здоров’я очей. Розберемося з тим, що таке full hd. Отже:

Що таке Full HD?

Full HD — це підтримка всіх відео форматів високої чіткості. Максимальний формат відео становить 1920х1080. При виборі телевізора потрібно обов’язково дивитися на його маркування. Багато виробників сучасних телевізорів йдуть на невеликий обман і грають на незнанні звичайного споживача. На заводі ставиться маркування HD і розмір матриці по ширині. Це значення матриці, яке б воно не було, не здатне приймати Full HD сигнали. Такий телевізор буде просто інтерполювати зображення до верху. Якщо ви хочете мати телевізор максимальної чіткості, тоді вам потрібно обов’язково придбати апарат з маркуванням Full HD. Це маркування проставляється на тих телевізорах, які коштують дорожче за все. Але це й не дивно, так як за якість зображення можна заплатити дуже дорого.

Full HD телевізор потрібен для перегляду теле-сигналу високої чіткості. Іншими словами, ваш звичайний телевізор буде показувати канали, які посилають зображення найвищої якості, неправильно. Деякі моделі і зовсім не будуть приймати сигнал. Тільки телевізор з роздільною здатністю Full HD здатний працювати з сигналом новітнього формату телебачення. Ось, що таке Full HD. До слова, у Північній Америці, Європі та інших розвинутих частинах світу таке телебачення — норма. На російському просторі нормою є телебачення більш низької якості зображення.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.