Що таке firewall?

Firewall необхідний кожному комп’ютера, який працює на просторах інтернету. Сьогодні, розберемося з цим пристроєм. Отже:

Що таке firewall?

Firewall — це мережевий екран, який захищає ваш комп’ютер від різного не потрібно інформації та небезпечних об’єктів. Фаєрвол створений для забезпечення безпеки нашого комп’ютера. Wall в перекладі з англійської, стіна, fire — вогонь. Наш комп’ютер, таким чином, захищений від вогню з допомогою якоїсь віртуальної стіни. Цю функцію можна відключити або налаштувати певним чином. Якусь інформацію ви можете забороняти комп’ютера, а якусь дозволяти пропускати. Тобто в стіні можна зробити двері для певних частин інформації.

Також, фаєрвол блокує інформацію, яка надходить від вашого комп’ютера в мережу. Це блокування відбувається в тих випадках, коли фаєрвол бачить посилання, яка запитує дані комп’ютера, як небезпечну. Що дуже необхідно, так як сучасні вірусні технології здатні вкрасти особисті дані, в тому числі паролі, логіни і так далі. Фаєрвол встановлений на кожному комп’ютері за замовчуванням і є лише складовою частиною складної системи захисту комп’ютера.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.