Що таке фаєрвол?

Будь-який комп’ютер потребує захисту своєї системи, так як будь-яка людина має потребу в захисті своїх персональних даних. Давайте поговоримо про те, яким чином можна реалізувати захист комп’ютера на рівні браузера. Отже:

Що таке фаєрвол?

Мова в нашій статті піде, саме про технології, які здатні захистити наш комп’ютер від вірусів, шляхом фільтрації надходить з мережі інформації. Ми будемо вести розмову про Firewall (у простолюдді «фаєрвол»).

Firewall визначають, як комплекс апаратних чи програмних засобів, здійснює контроль і фільтрацію проходять через нього, мережевих пакетів відповідно до деякими заданими правилами. Кажучи російською мовою, Firewall — це фільтр або сито, яке пропускає потрібну інформацію і блокує ту, яка може представляти загрозу комп’ютера. Користувач має можливість налаштовувати firewall тим чином, який необхідний для оптимальної роботи системи комп’ютера. Потрібно зазначити, що firеwall не слід плутати з антивірусною програмою, так як firewall не здійснює знищення вірусів, він просто їх не пропускає.

Головна функція firewall — захист каналів, по яких тече інформація, від несанкціонованого доступу. Ось, що таке фаєрвол. Якщо ви хочете захистити свої дані від шахраїв, то вам просто необхідно мати firewall на комп’ютері.

Якщо ви замислюєтеся про повноцінну захист своїх даних, тоді вам необхідно встановити антивірусну програму і firewall. Як зазначають досвідчені користувачі, багато антивірусні програми просто не бачать небезпечні додатки, які пробираються в систему комп’ютера. Для того щоб обгородити доступ таких програм до всієї системи, потрібно встановити Firewall, який просто напросто заблокує шлях програмі, не отвечаеющей вимогам. Роботу firewall можна представити у вигляді стіни, в якій встановлена двері. У двері охорона, яка пропускає і випускає тільки строго певних людей, які відповідають усім вимогам пропуску. Саме так працює Firewall. Firewall дозволяє включати в свій список програми, яким дозволяється прийом і відправка мережевих пакетів з мережу і в мережу. Ви можете вручну додати список програм, яким довіряєте.

Ось, що таке фаєрвол в двох словах … Насправді, важко уявити собі безпечну роботу у віртуальній павутині без використання firewall. Як ми вже відзначали, комп’ютер потребує повноцінної захисту від шахраїв і хакерів. Ми живемо в світі, який важко назвати безпечним. Коли мова заходить про те, щоб бути в безпеці в інтернеті, ми починаємо сильно сумніватися в тому, чи готовий наш комп’ютер до атак вірусних програм. Часто буває так, що переважна більшість комп’ютерів страждають від впливу вірусів. Цьому схильні не тільки звичайні домашні комп’ютери, але і сервери різних великих компаній і організацій.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.