Що таке facebook?

Світ сучасних комп’ютерних і інтернет-технологій пропонує сучасній людині все більше і більше опцій. Соціальні мережі з’явилися саме після появи Facebook. Засновник цього сайту — Марк Цукерберг — запропонував ідею, яка отримала максимальний розвиток в мережі інтернет. На сьогоднішній момент Марк Цукерберг — наймолодший мільярдер на планеті. Давайте розберемося з тим, що таке Facebook. Отже:

Що таке Facebook?

Facebook.com — це сайт в інтернеті. Що він нам може запропонувати? На Facebook можна зареєструватися і почати спілкування з людьми по всьому світу. Особливістю Facebook є те, що колосальна кількість користувачів використовують сайт для спілкування і роботи. На даний момент Facebook налічує близько 600 мільйонів людей. Тільки уявіть собі, що кожен день мільйони людей використовують Facebook. Величезні перспективи для розвитку свого бізнесу відкриває Facebook новоспеченим підприємцям.

Чи варто говорити про те, що Facebook — це майбутня майданчик для життя всього світу. Майданчик, зрозуміло, віртуальна. Творець Facebook — Марк Цукерберг — не зупиняється на досягнутому. Кожен день його команда працює над розвитком сайту і над розвитком його структури і опцій. Необхідно відзначити, що Facebook в Росії менш популярний, ніж, наприклад, соціальна мережа Вконтакте. Число користувачів Facebook в Росії становить 3,5 мільйона чоловік. З кожним роком дана кількість подвоюється.

Потужний механізм, який дозволив Facebook розвинутися на справжнього кібер-гіганта працював на ідеї. Спочатку, сайт створювався для студентів різних ВУЗів, переважно, американських. Ідея Цукерберга була проста — перенесення життя студентів у віртуальний простір. У фільмі Девіда Фінчера «Social Network» (Соціальна Мережа) розповідається про історію створення сайту і зростання його популярності. Всім, хто вважає себе фанатом Facebook, фільм обов’язковий до перегляду. У талановитої картині геніального голлівудського режисера розкриті не тільки позитивні моменти життя Facebook і Марка Цукерберга, а й ті непрості і неоднозначні ситуації, в яких виявляється творець сайту на шляху свого становлення. Швидше, фільм розповідає про те, що винахід чогось нового — це велика серйозна робота і постійні випробування.

Ось, як можна просто сформулювати відповідь на питання про природу і принципах Facebook. Facebook — це соціальна мережа, яка розташовується в віртуальному просторі і об’єднує під собою величезну кількість користувачів.

Варто говорити про дві сторони впливу Facebook на людське суспільство. Про світлою і про темну. Що хорошого в Facebook? Перш за все, краще, що дає Facebook — це зв’язок людей. За допомогою Facebook будь-яка людина може відшукати улюблених чи знайомих людей через інтернет. Facebook — якийсь гарант віртуального об’єднання людей. Але темна сторона будь-якої соціальної мережі полягає в тому, що єднання не зовсім реально. По суті, йдучи з реальності в Facebook, багато людей знаходять самотність у своєму житті. Спілкування через екран і клавіатуру комп’ютера — це підробка реальному спілкуванню.

Facebook хороший тим, що він надає можливості по веденню і розвитку своїх ідей, які можуть принести популярність і може бути якісь гроші. Facebook хороший тим, що можна підтримувати зв’язок з тими людьми, які вам дороги, але в теж час дуже далекі від вас.

Facebook — це прекрасна ідея і потужне втілення помічника людини в сучасному світі, однак, він не здатний замінити яскравість і тепло справжнього спілкування, яке необхідно сучасній людині особливо гостро.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.