Що таке Е-мобіль?

Сучасний ринок транспортних засобів просто переповнений автомобілями на будь-який смак, колір і гаманець. Кожен автолюбитель може вибрати собі машину, яка відповідає його вимогам. Але, як мовиться, немає межі досконалості: нові автомобілі розробляються, конструюються і надходять у продаж. Про одну з таких моделей, а саме Е-мобіле ви дізнаєтеся з цієї статті.

Що таке Е-мобіль?

Це новинка російського автопрому, яка надійде в продаж в 2013 році. Е-мобіль — це послідовний гібридний автомобіль спільного виробництва «групи Онексіма» і «Яровит-Моторс». Його гібридність полягає майже у всьому.

 • У цій машині вдало скомбіновані електричний привід і енергетична установка на борту. Механічна зв’язок з колесами відсутня.
 • Кузов виконаний з композитних і полімерних матеріалів, а саме із пластику й базальтового волокна. Структура кузова чарункова, що дозволяє поширити енергію під час удару по всьому кузову, а не сконцентрувати в одній точці.
 • Двухтоплоівная система дозволяє використовувати природний газ метан і бензин (92). Витрата палива становить 3,5 літра на 100 км. Таким чином, при повній заправці обох баків машина може проїхати 1000 км.
 • Двигун роторно-лопатевий. Потужність складає 60 л. с, а це означає, що транспортний податок з такого транспортного засобу не справляється. Максимальна швидкість, яку зможе розвинути е-мобіль, складе 130км / ч.
 • Е-мобіль буде випускатися в трьох комплектаціях:
 • а) Е-мікрован — автомобіль для всієї сім’ї;

  б) Е-крос купе — спортивний автомобіль;

  в) Е-фургон — вантажний автомобіль.

  Робота над Е-мобілем йде дуже активно, і зовсім скоро його можна буде придбати за ціною від 350 до 500 тис. рублів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.