Що таке dvdrip?

Мова в нашій статті піде про фільми, а точніше про тих форматах, в яких їх можна скачати на сайтах-обмінниках. Поговоримо про dvdrip і про те, що це таке. Отже:

Що таке dvdrip?

Уявімо собі таку ситуацію. На екранах усіх кінотеатрів світу вийшов новий блокбастер від відомого голлівудського режисера з участю найяскравіших зірок кіно-індустрії. Фільм зібрав просто запаморочливі засоби, які перевищили бюджет картини в кілька разів. Продюсери фільму відразу ж зметикували, що фільм був оцінений по достоїнству, і, напевно, глядачі захочуть побачити його ще раз. Як зробити так, щоб ще раз його показати? Дуже просто — потрібно випустити фільм на dvd-дисках і поширити їх у всіх країнах, де фільм знайшов успіх. Так і робиться в сучасному кінематографі. Після прем’єри в кінозалі потрібно почекати, як правило, кілька місяців, щоб диск з улюбленим фільмом з’явився на прилавках відео-сервісів і магазинів.

Людина, яка не пошкодував грошей на покупку диска вирішує поділитися ним. Для цього він створює копію диска в електронному вигляді, яка і називає dvdrip. Цей dvdrip він викладає на сайт-обмінник, де його скачують незліченну кількість людей. Все йому вдячні і всі щасливі. DVDrip — це досить висока якість викачуваного фільму. Найвища якість — це фільм з дисків Blu-Ray формату. Вони шифруються як BDrip.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.