Що таке домен?

Сучасний розвиток бізнесу, та й життя в цілому, вимагає все більшої присутності у віртуальному просторі. Кожна поважаюча себе фірма має свій сайт в інтернеті. Мова в нашій статті піде саме про це. Поговоримо трохи про сайтах і системах їх пошуку по імені. Отже:

Що таке домен?

Домен — це ім’я вашого сайту. Якщо ви хочете створити сайт, то він повинен відповідати строго певним правилам світової мережі. Сайт, який ви хочете створити повинен мати, наприклад, таке ім’я: www.vashsite.com

Недотримання цих умов в імені не дозволить вам створити свій сайт в інтернеті. Як відомо, за все потрібно платити. так і у випадку домену, його покупка і щорічна оплата неминучі. Однак, не варто лякатися, тому що ціна домену та його обслуговування обходяться дуже дешево. Набагато вигідніше мати сайт в інтернеті, ніж не мати його з причини небажання платити гроші за домен. Висновок такий, домен — це ім’я вашого сайту в інтернеті. Домен повинен бути унікальний. Він не повинен повторювати будь-який з існуючих сайтів. Часто, це виявляється великою проблемою при створенні сайту. Відомо, що кількість сайтів в інтернеті просто величезна, тому не завжди вдається з легкістю придумати унікальне ім’я для свого сайту.

Що таке хостинг?

Головна проблема при створенні свого особистого сайту — це нестача продуктивної потужності комп’ютера. Саме тому існує сервіси, які надають творцям сайту потужні комп’ютери, на яких буде створено сайт. Що це все означає і як це розуміти? Ви можете не залишати своєї затишної квартири в пошуках хостингу. Все це можна здійснити не відходячи від монітора комп’ютера. Головне мати велике бажання, трохи грошей, ну і вихід в інтернет, звичайно. Хостинг — це простір, на якому буде працювати ваш сайт. Хостингові компанії пропонують свої послуги з розміщення сайтів на їх серверах. Сервер — це комп’ютер, який володіє найпотужнішими характеристиками. Навіть ваш самий наворочений домашній ПК не зрівнятися з тим, що використовують хостингові компанії. Ви не єдиний клієнт цієї компанії, відповідно, велика кількість сайтів працюють на хостингу на ряду з вашим. Завдяки хостингу, ви можете не витрачати великих грошей на покупку сервера, а просто скористатися послугою, яка надається хостингової компанією. Часто, розміщення сайтів на хостингу безкоштовно.

Що таке рівень домену?

У першому параграфі ми з вами розібралися що таке домен. І як нам, тепер вже, добре відомо, домен — це ім’я нашого сайту. Ім’я може складатися з декількох рівнів. Ми спробуємо показати вам, що таке рівень домену на простому прикладі, так як вважаємо, що це найкращий спосіб розуміння терміна рівня домену. Отже, звернемося до вже створеного нами сайту в першому параграфі:

www.vashsite.com

Перший рівень домену — «. сom»

Другий рівень домену — «vashsite.com»

Наш новоспечений сайт є дворівневим, але кількість цих рівнів може бути більше. Якщо, наприклад, наш сайт досяг успіху в своїй справі, то нам може знадобиться ще один сайт, який ми зробимо трирівневим. Він буде виглядати так: «new.vashsite.com»

Ми сподіваємося, що тепер все стало на свої місця. Кожна нова точка в формулюванні домену означає ще один новий його рівень.

Створення власного сайту — це гарне починання на шляху розвитку вашої справи у віртуальному просторі. Навіть якщо ви вважаєте, що ваша компанія не має потреби в інтернет-ресурсі, то, все одно, його варто зробити. Людство поступово переходить до життя в інтернеті, а не на вулиці. Створення власного сайту — це довгострокові інвестиції в своє успішне майбутнє.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.