Що таке dns сервер?

Сервери потрібні для того, щоб люди могли користуватися послугами інтернету. Без серверів, ми б не змогли щодня відвідувати наші сторінки в контакті або на facebook, ми б не знали про новини з яндекса, і не могли б робити багато іншого. Поговоримо коротко про суть роботи dns серверів. Отже:

Що таке dns сервер?

Необхідно відзначити, що, якщо ми маємо справу не зі звичайним сервером, а з dns сервером, значить ми повинні вести мову про особливі функції мережі. Потрібно говорити про систему DNS — це система доменних імен. За допомогою її діагностики, ми можемо отримати інформацію про тих доменах, які нас цікавлять. Найбільш часто, dns сервер використовують для отримання ip-адреси комп’ютера, з якого здійснюється підключення із зовнішньої мережі. Також dns сервери використовують для отримання інформації про маршрутизації пошти і про обслуговують вузлах різних протоколів.

Ось, що таке dns сервер. Варто відзначити, що звичайний середньо-статистичний користувач навряд чи коли-небудь задумається про створення dns сервера. Це доля програмістів і хакерів. Компанії-провайдери також не можуть обійтися без використання dns серверів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.