Що таке DLC?

загрузка...

DLC в іграх. Навіщо він потрібен і чи потрібен взагалі? Бути може вам він ні до чого? Розберемося з цими питаннями в нашій статті. Отже:

Що таке DLC?

Уявіть, що ви цілком і повністю пройшли гру. Ви відкрили всі бонуси і виконали приховані місії. Більше нічого робити. Як би не так. Багато розробники ігор займаються випуском доповнень до своїх творінь. Це тримає попит на гру в сталевих лещатах. В основному, мова йде про онлайн проектах. Таким чином, DLС — це завантажується інформація, а саме доповнення до гри або до будь-якої іншої програми.

Загалом, втомилися від гри, тоді шукайте до неї нові доповнення. Багато розробники ігор подбали про свої авторські права і зробили спробу захиститися від піратів. Це було зроблено, щоб заробити витрачені суми при крадіжці піратами основної гри. Часто, DLC встановлюються тільки на ліцензійні ігри. Піратські версії і копії не підтримують DLC файли. Хоча на сьогоднішній момент існують ресурси, які дозволяють обходити покупку ліцензій. Це так звані торренти. Це сайти, на яких люди діляться тим, що вони придбали. Формально, ніяких проблем з порушенням авторських прав немає, однак, якщо задуматися, то ми зрозуміємо, що торренти сильно заважають виробникам в зароблянні мільйонів. Одна людина купує ліцензію та DLC, а сто його друзів по торрент-сайту цю ліцензію скачують. Сто друзів — це приблизна цифра. Насправді, кількість людей, які скачують гру досягає і декількох тисяч. Можна уявити, які колосальні збитки несуть виробники.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.