Що таке directx?

Сьогодні жоден комп’ютер не обходиться без драйвера DirectX. Але чи так він необхідний. Давайте розберемося з цим. Отже:

Що таке DirectX?

DirectX — це технологія, яка дозволяє працювати програмам на комп’ютері максимально добре і ефективно. Це якась платформа, яка є сполучною ланкою між комп’ютером з його характеристиками та програмою. Говорячи про DirectX, ми маємо на увазі файли мультимедіа та ігри. Без платформи DirectX не обходиться жодна сучасна гра або мультимедіа програвач.

В основному, технологія DirectX покликана прискорити графічні завдання в середовищі Windows. Принципи роботи DirectX створювалися для полегшення задач програмістів і розробників, які займалися різного роду відео-додатками. Команда Windows створила платформу DirectX, яка дозволила розробникам ігор робити їх більш якісними і швидкими. Тепер не доводилося замислюватися про те, які апаратні компоненти є у користувача персонального комп’ютера.

Ідея DirectX проста — на кожне окреме пристрій комп’ютера повинен бути свій драйвер, то є програма, яка пояснює комп’ютера як взаємодіяти з тим чи іншим засобом. Але не можливо підключати різні драйвери — це незручно. Ось навіщо потрібен DirectX. Вирішили зробити всі драйвери в одній програмному середовищі. Тепер, коли гра встановлюється на комп’ютер, DirectX показує комп’ютера, що використовувати для реалізації роботи цього додатка.

DirectX — це сполучна ланка, яка перетворює команди програми в зрозумілі команди для пристроїв. Тепер, виробникам ігор не потрібно створювати різні програми, орієнтуючись на нескінченну безліч настройок і модифікацій комп’ютерів. Вони створюють загальні принципи і команди, які працюють на будь-якому персональному комп’ютері незалежно від його складових. DirectX перетворює ці загальні команди в команди, зрозумілі апаратних засобів комп’ютера.

Завдяки технології DirectX, розвиток комп’ютерних технологій почала зростати в геометричній прогресії. Нові технології відкривають широкі можливості по створенню все нових і нових додатків і специфічних програм. За це можна подякувати корпорацію Microsoft.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.