Що таке Daemon Tools?

Сьогодні мова піде про утиліті, яка допомагає багатьом користувачам персонального комп’ютера. Ще не будемо піднімати завісу таємниці про її походження і призначення. Скажемо тільки, що програмка називається Daemon Tools.

Daemon Tools — що це за «звір»?

Що таке Daemon Tools? Уявіть собі таку ситуацію. Ви купили диск із будь-яким мультимедійним вмістом. Ви хочете поділитися цим вмістом (наприклад, грою) з вашим другом, але також не хочете розлучатися з улюбленим диском. Daemon Tools дозволяє цю дилему як не можна краще. За допомогою даного програмного рішення, ви можете створити образ диска і використовувати його у віртуальному CD-DVD-rom. Дана система повідомляє комп’ютера, що на ньому встановлений дисковод, в якому знаходиться диск. Таким чином, весь вміст після створення образу в Daemon Tools, вже знаходиться на вашому комп’ютері і не вимагає оригінального диска. Саме так і працює ця чудова програма. Ось, для чого потрібен Daemon Tools. Однак, не все так просто. Справа в тому, що багато розробників різних комп’ютерних програм створюють потужні системи захисту від подібних дій. У будь-якому випадку, варто встановити Daemon Tools, так як цей інструмент обов’язково вам стане в нагоді в роботі за домашнім ПК.

Завантажити програмку можна за цим посиланням: Daemon Tools Lite. Пройшовши до місця завантаження за даною адресою, ви завантажите на свій комп’ютер спрощену версію програми під назвою Daemon Tools Lite. Те, що робить Daemon Tools, часто не може виконати звичайний набір програм і утиліт Windows. А ця версія програми здатна запропонувати своїм користувачам самий необхідний набір опцій для впевненої і простою роботою з образами файлів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.