Що таке Cydia?

Сьогодні, трохи торкнемося тему комп’ютерних технологій. Поговоримо про Cydia, про продукт, який працює з численними пристроями від компанії Apple, що є досить популярним брендом на ринку високотехнологічних пристроїв. Отже:

Що таке Cydia і як її правильно використовувати?

Якщо ви є щасливим володарем таких продуктів від Apple, як iPhone, iPod Touch або iPad, то Cydia вам необхідна. Чому так? А все тому, що Cydia є програмним забезпеченням на базі платформи OS. Її функції полягають в тому, що дана програма дозволяє знаходити і викачувати з інтернету різні додатки для пристроїв. В основному, всі програмні пакети, які можна завантажити за допомогою Cydia безкоштовні, проте існує кілька сотень найменувань, які можна придбати в Cydia Store або в Apple Store.

Слід зазначити, що дане програмне забезпечення призначене для зламаних пристроїв і установки різних додатків, яких немає на App Store. Cydia здатна постачати продукти з декількох достовірних джерел від Apple, це допомагає уникнути залежності від одного хоста.

Варто також згадати про те, що Cydia може значно розширити можливості зламаного OS пристрою. Справа в тому, що розробники програм для Cydia — це незалежні програмісти, яких не ставлять в рамки корпоративної етики та ідеї. Завдяки такому вільному підходу, Cydia користується дуже великою популярністю. Крім того, будучи користувачем Cydia, ви має можливість «відкотити» версію прошивки вашого пристрою на рівень назад. Така міра необхідна для вирішення проблем з роботою пристрою, які, до речі, виникають досить часто. Ось, для чого потрібна Cydia. Трохи поговоримо про те, що викачати з Cydia.

До речі, ви можете знайти дуже багато цікавих продуктів від Cydia, головне шукати. Ми ж наведемо приклад чудової програми, яка здатна розпізнавати людську мову і переводити її в текст. Розробник цього чуда Ерік Дей створив незамінний інструмент, що полегшує наше життя.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.