Що таке ctr?

Мова в нашій статті піде про рекламній сфері. Поговоримо про деякі показники, які дозволять провести діагностику успішності рекламної кампанії в інтернеті. Розмова поведемо про рекламних та інформаційних банерах. Отже:

Що таке ctr?

У бізнес-середовищі ця абревіатура розшифровується як click-through rate. Ctr — це показник клікабельності, тобто показник того, як часто клікають на банер на певний проміжок часу.

Якщо бути більш точним, то ctr можна визначити, як співвідношення числа кліків на банер і числа його показів. Цей параметр вимірюється у відсотках. Цей показник — один з найважливіших серед тих, які здатні оцінити ефективність роботи баннера.

Чим краще рекламна компанія і таргетинг, тим вище показник ctr. Він може варіюватися від нуля відсотків до декількох десятків. Цей показник ніколи не досягає ста відсотків.

Ctr буде важливим показником, за допомогою якого можна визначити успішність рекламної компанії. Він набагато важливий продають компаніям, ніж іміджевим.

Бізнес в інтернеті розвивається не по дні, а по годинах. Потрібно знати що таке ctr! Ринок зростає так стрімко, що багато компаній не встигають реагувати на нові технології і поняття. Безсумнівно, якщо фірма бажає домогтися лідируючих позицій в своєму сегменті ринку, то вона повинна мати повний арсенал засобів самопросування.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.