Що таке css?

v Відео — «Що таке css»

Мова в нашій статті піде про сайти і їх програмуванні. CSS істотно полегшує завдання розробників, практично, він переводить цю роботу на абсолютно новий рівень. Давайте розберемося з системою CSS. Отже:

Що таке CSS?

Розшифровується цей напис, здавалося б, просто — каскадні таблиці стилів. Однак, далеко не кожному обивателю зрозуміло про що йде мова. Навіщо ж потрібні ці таблиці стилів. Їх завдання — відокремити стиль оформлення станиці від її змісту. Справа в тому, що до появи системи CSS, в HTML-код прописували всю інформацію про сторінку. У тому числі колір, розмір і параметри оформлення. Для того щоб змінити одну косметичну деталь сайту, доводилося переписувати повністю всі сторінки HTML-коду. Погодьтеся, незручно. Та ні те що незручно, а просто неприйнятно! При створенні сайту потрібно було продумати все без винятку деталі і написати повністю його код. Після чого, сайт позбавлявся всякої можливості нормально редагуватися. Ну якщо тільки програміст не полінується виконати всю роботу заново. Система CSS зберігає опису та параметри кожного об’єкта в окремому сайті. При відтворенні елементів сторінки, браузер просто проходить по посиланню зазначеної в його коді, і завантажує всі елементи з потрібного CSS-файла. Чим більше буде придумано стилів і створено файлів, тим краще буде дизайн сайту. Велика кількість деталей, прописаних в CSS файлах, дає простір для уяви.

Що таке CSS код?

СSS дозволяє отримати повний контроль над візуальними ефектами сайту. У наш час HTML-код і його спосіб розмітки відійшли на другий план. Жоден творець сайту не буде використовувати HTML для оформлення сторінки. Це колосально незручно і довго. Тепер, всі програмісти використовують CSS. Система дає не тільки зручність контролю, але і його гнучкість. У CSS можна зробити набагато більше елементів і дати їм більш складні команди, ніж у мові HTML.

Ось, що таке CSS. Розвиток сучасних технологій йдуть незрівнянно швидкими темпами. Людство витратило всього лише трохи більше століття, щоб досягти того, що має зараз. Але як довго ми йшли до цього? Однозначної відповіді немає. Ми глибоко переконані в тому, що кожна віха розвитку людини, її технологій та загальносвітової культури внесла вклад в нинішній стан речей. Наука повинна служити людині добру службу. Однак, так, на жаль, не завжди. Ми часто бачимо як нові технології, які були спрямовані, як нам здавалося, на мирні цілі і поліпшення якості життя, використовуються у військово-промислових сферах багатьох наддержав нашої планети. Чи добре це? З ким ми боремося? Ми боремося самі з собою, а нам здається, що з лютими ворогами. Людство б давно переступив поріг найпотужнішого розвитку, якби направляло свою енергію в дійсно потрібне русло. У русло розвитку та процвітання. Будемо з вірою дивитися у наше майбутнє, адже воно настає вже сьогодні.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.