Що таке 100500?

v Відео — «Що таке 100500»

Спілкуючись в інтернеті не дуже часто, можна з часом помітити, що вже не весь сленг ти розумієш. Нічого страшного, пошукові системи завжди приведуть тебе до джерела, розшифровуються всі це. Наприклад, сьогодні ми звернемося до того, що таке 100500.

Що таке 100500 і як це з’явилося

Коли люди говорять 100500, їм хочеться показати, наскільки це багато, це наче велика-превелике числівник. Наприклад, «да я стопіцот раз робив це!». Частенько 100500 використовується для епічного порівняння «більше в стопіцот раз». Ну, і звичайно, як можна обійтися без фрази «+100500» в коментарях, коли ти погоджуєшся з автором, відеороликом, картинкою, а саме висловлюєш свою глибоку солідарність. Підпис +100500 можна порівняти з коментарем +1, тільки в набагато більшому ступені. Тобто ти ніби показуєш, що твоя думка і згода має набагато більшу вагу, ніж +1.

Що стосується походження фрази 100500, то тут складно простежити, хто сказав це першим. У вікіпедії наводяться припущення, що фраза «стопіцот мільйонів» вперше була виголошена персонажем колись відомої передачі «ОСП-студія». Хоча є й інша версія, що слова: «переміг стопіцот ворогів» були раніше, і сказані вони учасником групи «Нещасний випадок» Олексієм Кортнєва. А хтось взагалі вважає, що усталене вираз 100500 з’явилося завдяки школяру, який мав на увазі «сто тисяч п’ятсот».

Підбивши підсумок можна позначити такі значення, що таке 100500:

 • інтернет мем, що означає невизначено величезне число,
 • вираз схвалення, глибокого згоди.
 • назва популярного інтернет шоу Макса Голополосава, про який далі і піде мова.
 • Особливо сподобалася цитата з одного сайту: «За всю письмову історію цивілізації тільки дві людини змогли пізнати цю величину: це Онотоле — у якого показник IQ дорівнює 100 500 і Чак Норріс — у якого сила удару ногою з розвороту дорівнює 100500.»

  Що таке 100500 або шоу Макса Голополосова

  Насправді шоу зветься +100500, і його дивляться мільйони користувачів мережі в Росії. Макс Голополосов, досить відома вже особистість, запозичив ідею американського інтернет шоу «Equals Three» («Так само трьом» або = 3) у Рея Вільяма Джонсона. З’явилося шоу Макса спочатку на відео обміннику YouTube. Причому Макс анітрохи не приховує це, і мало не в кожному другому огляді згадує про плагіат, що, до речі, радує. В інтерв’ю автор повідомляє, що історія почалася з того, що він дивився все літо шоу вищезгаданого Рея Вільяма Джонсона, ненароком сказав другу, що може сам спробувати таке створити. Друг-то і зловив його на слові, і понеслося …

  Суть шоу полягає в тому, що Макс вибирає по 3 смішних ролика і робить на них прикольні відео огляди приблизно на 4 хвилини, де навіть присутня нецензурна лайка. У його огляди потрапляють як популярні відео, так і залишилися непоміченими. Макс може додавати свої коментарі, титри, музику, грубо кажучи стебется, сценарії пишуться на емоціях. До речі, сценарій пише сам Максим, і відео ролики відбирає самостійно. Останні випуски вже були зроблені за підтримки друзів, з більш потужним комп’ютером, та й рад дали йому по монтажу.

  Також всім не терпиться дізнатися, що таке 100500 і з чого раптом з’явилося дану назву оглядів Максима. Сама назва «+100500» з’явилося зовсім випадково. Макс не особливо відвідував розважальні ресурси інтернету, та й сленгу не переймали. Цей вираз +100500 просто прив’язалася і крутилося в нього на язиці. Йому взагалі все одно було, як називати свій експеримент. Не чекав юний оглядач відео такого шаленого успіху і ажіотажу навколо його шоу і своєї персони.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.