Що розріджує кров?

Що перешкоджає всім хворобам і дає організму стан енергії та відмінного самопочуття? Відповідь проста. Здорове стан крові, що відповідає за безліч процесів, які протікають у всіх органах і клітинах нашого з вами організму. Коли кров згущується і окислюється, то ускладнюється і її основна функція, що призводить до порушення окисно-відновних процесів у печінці, нирках і навіть в головному мозку. Тому ми поговоримо передусім про те, що розріджує кров і як самому вплинути на її чистоту і здоров’я.

Для утворення рідкої крові, необхідно приділити особливу увагу харчуванню. Дуже корисно вживати в їжу ягоди, гранати, лимони, апельсини, інжир, каштани, артишок, кору верби, насіння соняшнику, какао, оливкова олія, буряк і помідори. Також утворення густої крові заважає магній, тому буде важливо готувати на сніданок геркулесову кашу. Слід скоротити споживання продуктів, що містять велику кількість вуглеводів і жиру. Буде краще приділити увагу морепродуктів, які через свого змісту таурину, допоможуть значно знизити холестерин і очистити стінки судин.

Так як наша кров складається на 90% з води, то її кількість і якість в раціоні, грає головну роль. Вода розріджує кров і допомагає корисним речовинам швидше засвоюватися. Тому слід пити якомога більше чистої води.

До числа рослин, що сприяють зробити кров рідкої, відносяться белокопитнік лікарський, кінський каштан, конюшина, липа дрібнолиста. Популярним народним засобом вважається вживання кори білої верби. У ній міститься саліцилова кислота, т.зв. природний аспірин. Також можна приготувати настоянку шкірки кінського каштана, льняного і лимонного масла. А приготування настоянки з гінкго-білоба і зовсім зменшить в’язкість вашої крові, розчинить тромби і запобіжить їх утворення. Для приготування такої настоянки потрібно 50 г сухого листя залити 0,5 л горілки. Наполягати настойку потрібно протягом двох тижнів. Потім приймати три рази на день за 30 хвилин до їди, по одній чайній ложці.

Лікарські препарати, що розріджують кров, варто приймати строго під спостереженням лікаря. Часто зустрічається з них, це звичайно ж аспірин. Він перешкоджає тому, щоб клітини крові не злипалися і таким чином, попереджає закупорку судин. Аспірин слід приймати по 1/4 таблетки кожен день.

Препарат «Фенілін» гальмує згортання крові, яке сповільнюється тільки після введення препарату в організм. Зниження згортання факторів настає вже через 8-10 годин, а максимуму досягає через 24-30 годин після його прийому. Разова доза всередину не повинна перевищувати 0,05 м. А добова доза — 0,2 г.

Препарат «Курантил» застосовується при профілактиці тромбозів, лікуванні та профілактиці порушень кровообігу судин головного мозку, лікуванні судинної недостатності і порушень мікроциркуляції. Добова доза препарату повинна становити від 75 мг до 225 мг, розділена на 3-6 прийомів. Максимальна добова доза повинна бути не більше 600 мг і застосовуватися тільки при важкому перебігу захворювання. Якщо цей препарат застосовується одночасно з аспірином або антикоагулянтами, то «Курантил» рекомендується приймати в дозі 75 мг від 3 до 6 разів на день.

Сподіваюся, що ви отримали докладну відповідь на питання: «Що розріджує кров?», і тепер зможете комплексно підійти до вирішення цієї проблеми. Результати не змусять вас чекати.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.