Що робити, якщо заблокували вконтакте за спам?

Що робити, якщо заблокували вконтакте за спам? Ми допоможемо Вам з цією проблемою. Спочатку визначимося з з’явилося повідомленням при вході в контакт:

 • Перший варіант. У повідомленні йдеться про спам і про те, що Ви повинні відправити смс-повідомлення або заплатити певну суму грошей через термінал або будь-якими іншими шляхами. У разі відмови погрожують видаленням сторінки через якийсь час.
 • Другий варіант. У повідомленні пишуть, що Ваша сторінка була зламана, і з неї розсилається спам. Вас просять змінити пароль від сторінки і рекомендують змінити пароль від поштової скриньки.
 • Розглянемо обидва варіанти, і як тепер розблокувати сторінку в контакті …

  Перший варіант. Заблокували вконтакте через спам. Шахраї.

  Запам’ятайте раз і назавжди, сайт Вконтакте був, є і буде безкоштовним! Ніяких грошей просити у Вас не будуть, навіть за спам. Виходить, що прохання з смс-повідомленнями і терміналами — вірна ознака вірусу. Щоб його видалити, потрібно знайти папку, де зберігається заражений вірус. Шлях: Диск С WINDOWS system32 drivers etc hosts. Файл hosts відкриваємо за допомогою блокнота і видаляємо всі рядки із записами про сайти vkontakte.ru, durov.ru та інших, а також порожні рядки.

  Після цього повідомлення від шахраїв зникне, і Ви спокійно зайдете в контакт. Тепер змініть пароль на сайті і в поштовому ящику, а також встановіть антивірусну програму на комп’ютер і перевірте його на наявність інших вірусів. Ще було б чудово, якби Ви написали у своєму статусі, що надіслані з Вашого аккаунта посилання є спамом. Так Ваші друзі не попадуться до рук шахраїв, як Ви.

  Другий варіант. Заблокували вконтакте за розсилку спаму

  Сайт Вконтакте дійсно заблокував Вашу сторінку за спам, і це не вірус. Сторінка буде заблокована кілька днів. Розумію, що, напевно, Ви не розсилали спам. Але таке могло статися з наступних причин:

 • Є підозра, що Вас зламали. Блокують за те, що Ви посилали багато однотипних повідомлень на стіни інших користувачів, в обговорення або в коментарі. Або за те, що Ви розповідали друзям про записи від спамерів.
 • Вас дійсно зламали, і Ви не знаєте про це. Від вас надсилаються спам-повідомлення, відмітки на спам-фото, запрошення в спам-групи і т.д.
 • Як розблокувати сторінку в контакті в цьому випадку

 • Отже, ви намагаєтеся зайти на свою сторінку в контакті, але нічого не виходить. Видається повідомлення про причини і терміни блокування вашого акаунту. Прочитайте його уважно. Нижче даного повідомлення вказана чітка інструкція від адміністрації Вконтакте по тому, як відновити доступ до сторінки. Вам достатньо дотримуватися її.
 • Розглянемо інший випадок. Після того, як ви вводите свій логін і пароль, сторінка видає помилку, ніби ви вказуєте невірні дані. Швидше за все, ваша сторінка була зламана. Відновити її нескладно. Пройдіть по посиланню відновлення доступу до профілю в контакті. І заповніть всі запропоновані поля.
 • Не забудьте на всякий випадок поміняти скрізь пароль!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.