Що робити якщо я закохалася?

«Світ крутиться навколо любові. Він схиляє перед нею коліно» — так говорив хтось з мислителів, на жаль, ми не в силах згадати хто. Це дійсно так. Всі кращі прояви всередині нас, як і всі гірші, виникають через любов до людини, до справи, до Бога і так далі. Почуття любові не піддається раціональному опису або оцінкою, хоча багато найвизначніші філософи і вчені намагалися її вмістити в рамки самих різних наук. Що робити, якщо любов прийшла в наше життя раптово? Як встояти під потужним натиском своїх почуттів? Сьогодні, ми поміркуємо над цим. Почнемо з малого. Отже:

Що робити, якщо я закохалася?

Перш за все, дайте собі відповідь на питання про те, що це за любов? Якщо ви точно можете визначити, за що ви полюбили людини, то таке відчуття не можна назвати любов’ю в класичному розумінні. Психологи виділяють кілька видів любові. Серед них є такі, як «любов матері до дитини», «пристрасна любов», «любов-залежність», «любов-обов’язок» і так далі. У нашій статті давайте домовимося про наступне. Під любов’ю ми будемо розуміти любов між чоловіком і жінкою, хоча й це визначення не є чітким.

Найважливіше, що потрібно зробити — це розкрити свої почуття. Є величезна кількість думок на цей рахунок. Але ми вважаємо, що чесність — найкраща політика. Полюбили людини, скажіть йому про це. Звичайно, не можливо передбачити реакцію. Без сумніву, таке визнання валить людей в шок. Найрізноманітніші думки приходять в голову. Скажіть, що любите. Якщо ви дійсно любите людину, то не вимагайте від нього нічого. Пам’ятаєте, він абсолютно не зобов’язаний відповідати вам тим же.

Закохалася в одного. Що робити?

Головне проблема в такій ситуації — це подолати статусно рольової бар’єр. Припустимо, що ви давно знаєте одне одного, і вже велику кількість років ви друзі. Як позбавитися від ролі одного? Як зламати цей бар’єр? Будь-яке серйозне зміна вимагає повної зміни картини світу людини, зміни його орієнтацій і думок. Вчорашні цілі можуть вже нічого не означати, якщо сьогодні ви усвідомили, що любите цю людину. Причому любите його не як друга, а як коханця. Як вчинити в такій ситуації? Знову ж, ми дотримуємося суворої лінії. Чесність — найкраща політика. Потрібно сказати людині про свої почуття. Якщо ви будете їх приховувати, то повірте, ви будете почувати себе гірше і гірше з кожним днем. Відкрившись, ви зніміть з себе тяжкий вантаж, який буде тиснути на ваші плечі.

Закохалася в одруженого. Що робити?

Дуже складна ситуація виникає тоді, коли людина, яка нам полюбився вже влаштував своє життя. І ви в його житті не в якості першої людини. Чи працює тут наша політика? Чи справді, в даному випадку, чесність — найкраща політика? В якійсь мірі, так. Різні люди справляються з таким складним кризою по-різному. Відомо, що руйнувати сім’ю людини — це остання справа, яке задумає хороша людина. Ви можете сказати людині про свої почуття. Сказати, що любите його. Але як він сприйме це? Та й що він може вдіяти в цій ситуації? Навряд чи він здатний поліпшити ваше самопочуття і відповісти такою ж сильною любов’ю. Навіть якщо ваші почуття будуть взаємні, напевно, совість буде мучити багатьох за те, що він потай краде чиюсь любов. Хоча часто буває, що все не так вже й драматично. Багато шлюби не можна назвати щасливими і, досить таки часто, шлюб — це сухий договір, де подружжя йдуть на угоду і можуть влаштовувати своє особисте життя будь-яким способом. Головна мета шлюбу, в цьому випадку, — турбота про дітей. Що ж робити? Якщо ви зовсім погано відчуваєте себе від любові до одруженого людині, то краще всього виїхати. Виїхати далеко. Виїхати жити надовго. «З очей геть — з серця геть».

Закохалася в подругу. Що робити?

У такій ситуації варто себе запитати, знову ж таки, про яку любов йде мова. Часто трапляється, що сильні дружні почуття можуть бути сплутані з еротичною любов’ю. Особливо під впливом психо активних речовин, наприклад, алкоголю. Не поспішайте. Розберіться в собі. Скажіть про те, що ви відчуваєте. Спочатку опишіть свої тілесні відчуття, потім свої почуття, а потім свої думки. Не вживайте слово «любов», так як, на жаль, — це кліше. Під це слово підпадає все, що завгодно. Все це потрібно проробити наодинці з собою або з кваліфікованим психологом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.