Що робити якщо я негарна?

Що робити якщо я негарна, питання дуже актуальне, тому що в наш час приваблива зовнішність вважається чи не обов’язковим атрибутом будь-якої дівчини, а от як обходитися без неї не дуже зрозуміло.

Що робити якщо я негарна — доступні кроки:

 • Переконатися, що це дійсно так. Справа в тому, що твоя думка про себе багато в чому залежить від оточуючих тебе людей, а вони не завжди виявляються праві. Згадати хоч гидкого каченяти, який виявився ізгоєм, тому що був не схожий на інших каченят. До речі ця казка вчить та іншої важливої речі — не поспішай з висновками. Не став хрест на своїй зовнішності занадто рано, з віком багато речей змінюються. Так що, наприклад, якщо в тебе маленькі груди, то по-перше, до 25 років вона ще може зрости, по-друге, хто сказав, що це погано? Фотографи і художники дуже люблять дівчат з нестандартною зовнішністю.
 • Якщо природа і обділила тебе ідеальною фігурою або правильними рисами обличчя, то тобі допоможуть різні хитрощі створені жіночим розумом і сучасною промисловістю. Правильно підібраний одяг допоможе надати фігуру у вигідному світлі, неправильні риси обличчя коригуємо за допомогою макіяжу і зачіски. Нерівний прикус виправляємо брекетами, а погану фігуру спортом.
 • Вміти подати себе — якщо ти сама будеш про себе високої думки, то і оточуючі це в тебе побачать, так що тобі потрібна внутрішня впевненість у своїй привабливості і хороша постава.
 • Також ти можеш звернути увагу на інші свої позитивні сторони: розум, почуття гумору, доброту, або може бути ти прекрасно готуєш. Якщо в тебе достатньо позитивних якостей, люди потягнуться до тебе, незалежно від твоєї зовнішності.
 • Піднімай свою самооцінку — живучи серед дуже гарних жінок, особливо в північних регіонах, які славляться красунями, ти завищувати власну планку привабливості. Але якщо ти вирішиш заїхати на Південь, тебе оточать такою увагою, яке тобі й не снилося. Це може бути південь Росії, Кавказ, Арабські країни. Сильно не захоплюйся, достатньо лише відчути це увагу, щоб повірити в себе. У багатьох Європейських країнах твоя самооцінка може піднятися за рахунок того, що красивих жінок там значно менше і на такому тлі ти теж зможеш відчути себе красунею.
 • Найдорожчим і небезпечним рішенням питання зовнішності є пластична хірургія. Радикально. Дорого. Боляче і швидше за все з наслідками. У тому, що тобі необхідно хірургічне втручання повинна бути впевнена не тільки ти, тебе повинні підтримувати в цьому прагненні твої близькі.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.