Що робити якщо я його люблю а він мене ні?

Тільки рідкісні щасливчики стикалися з нерозділеного любов’ю, відчуття не просто неприємні, а й дуже болісні. Все по-різному реагують в таких ситуаціях, хтось занурюється у свої думки і сумує під замком, хтось кидається у нові відносини, щоб забутися, хтось атакує нескінченними дзвінками та смс і намагається взяти обранця змором. Що робити якщо я його люблю а він мене ні — і що, якщо він абсолютно недосяжний.

Що робити, якщо я його люблю, а він мене ні. 5 кроків до змін

Взаємна любов явище не таке вже й рідкісне, і насправді, якщо ви могли б стати хорошою парою, то він би любив тебе. Якщо ж цього не відбувається, то не навіщо намагатися створити любов штучно. Залиш його і себе в спокої і почни його забувати, це єдиний правильний вихід. Якщо вам судилося бути разом коли-небудь, то це обов’язково відбудеться, а зараз йди цих порад.

 • Припини з ним спілкуватися — перестань йому дзвонити і постійно нагадувати про себе, чоловік мисливець і завойовник за своєю природою, йому не потрібно стільки уваги, а така доступність тебе не красить в його очах. Залиш його в спокої і вам обом стане легше, як мінімум, а як максимум, він зацікавиться, куди ж пропало твою увагу і почне дзвонити сам.
 • Позбудься нагадувань про нього — це фотографії, подарунки, «ваші» місця. До речі, фотографії дуже корисно рвати, в процесі ти зможеш викинути негативні емоції. Не шкодуй спогади, у тебе будуть інші, нові кращі. Позбавляючись від минулого, ти звільняєшся від нього і воно не тягне тебе назад. Корисно буде не бачитися з людьми, які тобі про нього нагадують, на час припини спілкуватися з вашої загальної компанією.
 • Припини про нього думати — коли ти наодинці сама з собою і нічим не зайнята, думки про нього самі лізуть тобі в голову. Зроби так, щоб думати про такі речі стало просто ніколи — поринь в роботу або навчання, знайди собі хобі, займися спортом, прибиранням, готуванням, та чим завгодно, що зажадає від тебе зосередженості та уваги. Займи кожну вільну секунду, щоб думати стало просто ніколи.
 • Фліртуй і спілкуйся з іншими чоловіками — занурюватися в нові серйозні стосунки тобі поки рано, ні до чого хорошого це не приведе. А от ні до чого не зобов’язує флірт або дружнє увагу цілком підійдуть. Це допоможе залишатися в тонусі, дасть зрозуміти, що ти можеш подобатися чоловікам, і хто знає, може серед них знайдеться той, з ким у майбутньому ви зможете стати прекрасною парою. Не квап події.
 • Полюби себе — дуже важко, після нерозділеного кохання, думати про себе добре. Але якщо ти не будеш впевнена в собі і сама себе не будеш любити, це буде видно неозброєним оком всіх оточуючих. Ти легко можеш впасти у зневіру на багато місяців, так що краще налагоджувати контакт сама з собою. Ти у себе така одна, і себе треба любити — даруй собі приємні дрібниці, їж улюблені страви та солодощі, сходи в кіно. Зараз зовсім не потрібно сумувати так, щоб все навколо про це знали, сходи в клуб з друзями, розважся, влаштуй незвичайну вечірку або просто збери гостей. Сходи на масаж або займися зовнішністю — зміна способу допоможе змінити і внутрішнє відчуття, а турбота, якою тебе оточать перукарі або стилісти, піде тільки на користь.
 • Що робити якщо я його люблю а він мене ні — будь сама по собі, перестати від нього залежати. Самостійне життя, відсутність нагадувань про нього і маса нових вражень, приведуть тебе в порядок. Ти перестанеш болісно чекати дзвінка і думати, що ж робити щоб він був поруч. Поступово він забудеться, і ти будеш готова до нових відносин. Не забудь, перед тим як знову закохатися, зробити роботу над помилками, врахуй, все що було зроблено неправильно в минулий раз — в тих відносинах, і можливо, твоя наступна любов не стане нерозділеного.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.