Що робити якщо хлопець охолов?

Тільки недавно у вас все було чудово і ви один без одного не могли провести ні хвилини, а зараз ти стала помічати, що твій хлопець уже не палає до тебе тієї пристрастю. Що робити якщо хлопець охолов, і як повернути колишні почуття? Адже розлучатися зовсім не хочеться.

Що робити якщо хлопець охолов

 • З’ясувати причину — спробуй чесно поговорити з ним самим, або, якщо у вас хороші стосунки, то з його близькими друзями. Адже причин може бути безліч, від проблем на роботі чи навчанні, якими забита його голова зараз, проблем зі здоров’ям до проблем у ваших відносинах і тобі самій. Причина може критися в тому, що хтось із вас помінявся, зовні або внутрішньо і ти йому більше подобаєшся. Можливо, він просто розлюбив тебе, таке теж буває або знайшов іншу. Тільки знаючи справжню причину ти зможеш якось змінити і виправити ситуацію: погладшала і перестала подобатися — йди в спортзал, занадто багато справ — залиш його в спокої на деякий час або допоможи в міру сил і так далі.
 • Якщо твій хлопець втратив до тебе інтерес і охолов, можна спробувати повернути його за допомогою ревнощів. Ніщо так не тонізує чоловіка і не викликає у нього інтерес до когось як інтерес інших чоловіків. Якщо ж він не зверне увагу, бути може твій флірт допоможе знайти іншого.
 • Уникай його — ні, переходити на інший бік дороги, побачивши його не потрібно, просто залиш його без своєї уваги, нав’язливих дзвінків і зустрічей. У чоловіка в крові жага завойовувати і мисливський азарт, а коли жертва вже у нього в руках, та ще й сама туди прийшла і намагається обжитися, це не цікаво для чоловіка. Відносини часто діляться на 2 ролі: жертва і переслідувач, це поділ умовно. Просто переслідувач прагне до контакту, а жертва немає. Чоловікам не подобається бути жертвами, коли їх душать увагою.
 • змінювався — якщо чоловік занудьгував з тобою, вивчив тебе вздовж і поперек і йому нема чому більше в тебе дивуватися, він можливо і не захоче бути з тобою поруч. Змінюйся зовні і внутрішньо — поміняй стиль, макіяж, зачіску. Знайди нові хобі та захоплення. Приділяй час самої себе, раз вже твоєму хлопцеві воно не потрібно. Якщо ти станеш незалежною, красивою зі своїм власним життям, це ніби відкине вас до початку відносин. Як якщо б він зустрів незнайому дівчину. Хто знає, можливо він знову захоче тебе завойовувати і боротися за твою увагу.
 • Будь оптимістичною і життєрадісною — у долі бувають різні повороти, якщо зараз тобі все здається сірим і похмурим, то потім ситуація зміниться. Дивись в майбутнє, радуйся тому що є в твоєму житті, посміхайся оточуючих і тим більше свого хлопця. Той факт, що ти не страждаєш від його холодності може його насторожити або сильно зачепити, ну а якщо тобі було боляче, то чому б не відплатити йому тією ж монетою.
 • Отже, що робити якщо хлопець охолов — короткий курс:

 • З’ясувати причину — в тобі, в ньому, або в ситуації і працювати з нею, по можливості усунути.
 • Викликати ревнощі та інтерес — фліртуй з іншими хлопцями, покажи йому, що він не такий вже особливий і унікальний.
 • Позбавити його своєї уваги — хай побуде без тебе і занудьгує, стань недоступною і разом з тим бажаною.
 • змінювався — зовні і внутрішньо, витрачай час на себе, а він нехай сам робить те, що раніше ти робила за нього.
 • Радуйся життя і насолоджуйся тим що в тебе є.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.