Що робити, якщо хлопець не дзвонить?

Ще недавно були пристрасні поцілунки, розмови годинами, цей ніжний погляд з його боку, а тепер хлопець не дзвонить … Що робити дівчині, чому так різко змінилося його ставлення? Чому я завжди повинна дзвонити йому першої, як домогтися ініціативи з його боку?

Хлопець не телефонує — які причини, і що робити дівчині

Отже, варіантів може бути декілька. Почнемо з приємного, а закінчимо, як кажуть, голою правдою.

 • Він вважає себе крутим пікапщіком і діє за правилом «чим менше дівчину ми любимо, тим більше подобаємося ми їй». Простіше кажучи, хлопець набиває собі ціну, не розуміючи, що вже почав дратувати і змушувати дівчину переживати не по-дитячому. Його поведінка: він упевнений в собі і при зустрічі всіляко показує, що ви йому подобаєтеся. Що робити, якщо хлопець не дзвонить: спробуйте поговорити відкрито по факту. Скажіть, що принцип за яким він звик діяти з дівчатами на вас не діє, що вам потрібна велика уваги, інакше ви просто розумієте, що не цікаві йому, внаслідок того, що інші молоді люди проявляють більше кроків вашу сторону. Якщо не зрозуміє, подумайте, а чи потрібно вам таке ставлення все своє життя …
 • Хлопець не має ніякого досвіду спілкування з дівчатами і ніколи не замислювався про їх психології. Попросту він не розуміє, що дзвінок по телефону для дівчини — це не просто засіб для зв’язку і домовленості про зустріч, а ще й знак уваги, зацікавленості і бажання бути разом. Що робити, якщо хлопець не дзвонить: в цьому випадку також потрібно говорити прямо в лоб про відмінності жіночої та чоловічої психології, просвітіть його, не Ноя і НЕ капаючи на мізки.
 • Хлопець не дзвонить, так як знає особливості свого характеру: скромний, неговіркий. Він хвилюється, що не знайде теми для розмови. Увійдіть в його положення, якщо він вам подобається, і візьміть всю ініціативу в свої руки! Навчіть його на своєму прикладі!
 • У вас був 1 прекрасний вечір з приголомшливим інтимним продовженням, а після він не дзвонить. Прийміть той факт, що це «продовження» і було його метою, більше йому нічого від вас не потрібно.
 • Хлопець не дзвонить, просто тому що не хоче з вами спілкуватися, бачити вас і продовжувати будь-які відносини. Навіть не варто ставити собі безглузде питання «чому?». Не принижуйтеся, прийміть це і звертайте увагу на тих хлопців, які дійсно заслуговують вашої уваги.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.