Що робити якщо втратив телефон?

Напевно кожен з нас хоч раз у житті втрачав хоч один телефон.

Що робити, якщо втратив телефон

 • Якщо трапилася неприємність і ти втратив телефон, то в першу чергу потрібно на нього подзвонити, може ти залишив його в таксі або в кафе, а може його знайшов чоловік, який збирається його повернути.
 • У випадку, якщо цього не сталося, то в першу чергу необхідно заблокувати сім-карту. Терміново дзвони своєму оператору стільникового зв’язку, щоб ніхто не міг скористатися засобами, які залишилися на телефоні. До того ж не всі оператори блокують вихідний зв’язок при нульовому балансі і зловмисник може увійти в мінус, а гасити борги по карті доведеться тобі. Досить дзвінка, щоб оператор припинив обслуговування по карті. Знадобляться паспортні дані. Але після це необхідно буде підійти в офіс компанії і написати заяву про призупинення обслуговування та відновлення номера. Відновлений номер буде працювати самостійно від минулого і тим номером скористатися вже буде не можна. Якщо номер числиться на організації, в якій ти працюєш, то заяву необхідно писати на фірмовому бланку, підписати його повинен керівник, а пред’явити заяву ти з можеш тільки за дорученням, виписаної на тебе керівником компанії. Або ж звернутися в офіс оператора повинен буде сам керівник.
 • Розкажи про зникнення в поліцію. Розкажи приблизний час і місце, де це могло статися. Якщо збереглися документи на телефон (гарантійний талон, інструкція), то повідом співробітнику поліції електронний номер телефону (emei), за яким трубку можна відстежити у разі крадіжки або нападу. На сьогоднішній день співробітники правоохоронних органів, у тому числі і ГИБДД, при будь-якому зверненні громадян або під час зупинки автомобілів на дорогах у разі порушення правил дорожнього руху, зобов’язані переписувати електронні номера власників телефонів. І якщо твій телефон був проданий або ним користується людина, яка його вкрав, є ймовірність, що його знайдуть. Тому що телефони, які значаться в базі, як вкрадені або загублені, вилучаються у нових власників і повертаються колишнім.
 • Найнеприємніше в ситуації, коли вкрали телефон, втрата безлічі контактів, які були в телефонній книзі. На жаль, їх вже не відновити, навіть якщо ти відновиш сім-карту. Тому, щоб таке не повторилося надалі, періодично скидай всі контакти в комп’ютер або на сім-карту, якою не користуєшся. Таким же чином можна вчинити з фотографіями, відео-записами і з будь-якою інформацією, яка зберігається в телефоні.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.