Що робити якщо приснився поганий сон?

Що робити якщо приснився поганий сон? Нічого не робити! Ми притягуємо те, чого найбільше боїмося. Встаньте під душ, включіть улюблену музику, випийте кави, зателефонуйте рідним чи коханим людям, спілкування з якими приносить вам задоволення. Займіться улюбленою справою.

У народі прийнято помити руки під водою з крана і начебто розповісти свій сон витікає воді. Вважається, що вода, стікаючих в трубу, забере з собою поганий сон і ваші занепокоєння з ним пов’язані.

Ще кажуть, що треба подивитися у вікно відразу, якщо ви прокинулися, або вранці до сніданку, тоді ніч забере ваш сон і він не збудеться.

Не прийнято розповідати поганий сон, в іншому випадку він може збутися. Але це тільки старовинні народні повір’я і прикмети.

Якщо сон не відпускає вас, ви відчуваєте тривогу або занепокоєння, сходіть у церкву, поставте свічки. Психологи рекомендують поритися в собі, пошукати суть проблеми. Може бути вас що то турбує на роботі, в особистому житті, а в свідомості всі ваші тривоги таким чином перевертаються, мозок не відпочиває, тому вам сняться погані сни. Спробуйте розібратися в собі, з’ясувати, що саме вас так турбує і, знайшовши проблему, спробуйте вирішити її наяву. Можна випити на ніч келих вина або заспокійливі трави.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.