Що робити, якщо немає друзів?

«Приятелів багато, а справжніх друзів мало!» — цю фразу можна почути досить часто. Але що робити, якщо немає друзів, якщо ти зовсім самотній і тобі навіть ні з ким поговорити? Давайте разом знайдемо відповідь на це питання і усунемо цю сумну ситуацію!

У першу чергу, вас можна похвалити за те, що ви задали правильний питання: «Що робити?» Адже для того, щоб обзавестися друзями, дуже важливо почати щось робити і звичайно, почати варто з свого мислення. Якщо вас все ще відвідують думки: «У мене немає друзів, бо я нікому не потрібний …» або «Я самотній і у мене ніколи не буде друзів!», То час зупинитися і зрозуміти, що з таким песимістичним настроєм, друзів б не було, навіть якщо на вашому місці був би інший чоловік. Тому, прислухайтеся до наступних правил:

 • Ви повинні мислити позитивно! Тільки тоді ви почнете випромінювати чарівність, яке розтопить не одне людське серце. Але, якщо використовувати це правило, сидячи вдома і уникаючи спілкування з новими людьми, то навряд чи воно подіє.
 • Тому, правило друге: якщо немає друзів, то потрібно звикати бути в масі людей! Це означає, що потрібно знайти собі якесь хобі, захоплення, а може відпочинок після роботи або навчання, де ви обов’язково зустрінете багато нових знайомих. Спільні інтереси зроблять вас справжніми друзями.
 • Стати доброзичливим. Щоб стати одним, дуже важливо бути щирим співрозмовником з доброзичливою посмішкою і легкістю в спілкуванні. Повірте, це завжди має в своєму розпорядженні. Намагайтеся більше слухати, ніж говорити, а потім говоріть самі.
 • Ні в якому разі не навантажуйте нового знайомого якимись проблемами, якщо вони у вас є. Якщо ви станете друзями, то ще прийде час, коли ви зможете висловитися. Але, якщо ви знайомі зовсім недовго, то важливо триматися тільки на оптимістичній хвилі!
 • Якщо вас кудись запросили, то не відмовляйтеся! Не варто сумніватися в собі, адже життя — це випадок. А раптом ви щось упустите, якщо не підете?
 • Ну і наостанок, якщо у вас був гіркий досвід і вас зрадив колись друг, то не зациклюйтеся на цьому досвіді. Не закривайте для інших людей. Адже всі люди різні. Будьте відкриті новому спілкуванню, новим знайомствам і у вашому житті обов’язково з’являться справжні друзі.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.