Що робити, якщо не заходить в контакт?

Скільки людей стикається з тим, що у них «не заходить в контакт». Те пише помилку, то в улюбленому браузері ніяк не хоче заходити.

Практично завжди проблема знаходиться саме у Вас. Спробуємо розібратися в кожному окремому випадку …

Що ж робити, якщо в контакт не заходить? Вам пропонують відправити смс …

Якщо пишуть, що тільки в цьому випадку Ви зможете зайти на сайт «в контакте», ні в якому разі не ведіться на це і нічого не відправляйте! Не піддавайтеся на обман, інакше Ви втратите свої гроші, та й в контакт не зайдете. Таку пропозицію з смс точно означає, що Ви підчепили вірус. Не переживайте, все дуже просто виправити. Дотримуйтесь інструкції.

 • Відкривайте диск C, потім папку «WINDOWS», там знаходите «system32», потім «drivers», там «etc» і нарешті те, що нам потрібно — «hosts».
 • Тепер дивіться на цей файл «hosts». Якщо файл не відкривається, то натискаєте на нього правою кнопкою миші і вибираєте «відкрити за допомогою». Знаходьте «блокнот», і за допомогою нього відкриваєте.
 • Не важливо, які значки ми там бачимо, важливо знайти і видалити там рядки з написами «vkontakte.ru» або «durov.ru». А потім не забуваємо зберегти зміни у файлі.
 • Якщо файл «hosts» у Вас все ж не відкрився, все одно не турбуйтеся. Буває, що вірус блокує його відкриття. Ми і з цим справимося. Натисніть «пуск» і виберете там опцію «перезавантажити комп’ютер». Коли комп вантажиться, тисніть F8. З усіх з’явилися написів тиснемо на «безпечний режим». Коли комп’ютер завантажився, виконайте перші три пункти нашої інструкції. Потім знову перезавантажуємо комп’ютер.
 • Буває й так, що люди лише видаляють файл «hosts», перезавантажують комп’ютер, і після цього в контакт уже нормально заходить.

  Що робити, якщо не заходить в контакт після виправлення або видалення «hosts» …

  Напевно, це якісь інші віруси. Спробуємо впоратися з ними. Заходимо в «пуск», там натискаємо на пошук, вибираємо «файли і папки», потім «мій комп’ютер». Знайти нам потрібно «vkontakte.exe» і «svc.exe», тому в графу пошуку вводимо по черзі ці назви, а потім просто видаляємо ці файли, коли наш комп’ютер їх знаходить. Не забуваємо перезавантажити комп’ютер.

  А взагалі добре б перевіряти комп’ютер на віруси, якщо у Вас є антивірусна программа.Еслі немає, то обов’язково встановіть. Адже Ваш комп’ютер постійно потребує захисту не тільки для того, щоб без проблем заходити в контакт.

  Чому не заходить в контакт — вибираємо браузер. Як не дивно, але часто буває, що через оперу в контакт ніяк не заходить. Те нік просить інший ввести, то помилку якусь видає. Чому не заходить в контакт через Мозіль теж буває незрозуміло користувачам. Справа може бути в настройках. Подивіться, запитує чи браузер дозвіл на відкриття того чи іншого сайту. Можете завантажити браузер гугл хром. Якщо справа саме в цьому, то з нього точно зайдете в контакт. Пише, що сервер не знайде і не заходить в контакт.

  Причина може бути в віддаленому сервері, тобто не у Вас. Це можуть бути технічні роботи. які проводяться на сайті. Тоді у всіх Ваших знайомих в цей час теж виникнуть проблеми із входом в контакт. Варто почекати деякий час, годинку або два.

  Інша причина — у Вас просто немає з’єднання з інтернетом. Перевірте всі уважно.

  Чому у мене не заходить в контакт — на всякий випадок перевірте наступні моменти:

 • Чи є у Вас з’єднання з інтернетом. Зайдіть на будь-який інший сайт і подивіться, вантажиться він.
 • Якщо Ви не вдома, дізнайтеся, чи дозволений доступ до сайту «в контакті» в цій організації. Часто в школах, інститутах, на роботі доступ до соціальних мереж заборонений.
 • Можливо, Вас все-таки заблокували адміністратори сайту за розсилається спам, часту зміну імені або щось ще, хоча це буває вкрай рідко. Але якщо вже це і сталося, зачекайте день-другий, потім спробуйте зайти знову.
 • Ми розібрали найпоширеніші варіанти того, чому може не заходити в контакт. Дуже сподіваємося, що Вам допоможуть дані відомості. Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.