Що робити якщо моя дівчина гоп?

Судячи по запитах в пошукових системах, величезна кількість людей спантеличено глобальним питанням, що робити, якщо моя дівчина гоп. Для тих, хто не в курсі, які відмінні ознаки має вигляд «дівчина гоп», пояснимо. Така особа може мирно сидіти навпочіпки у дворі, пити пиво і їсти семки, а може приставати до сусідів у під’їзді, кричати матом і заїхати вам з ноги, якщо їй щось не сподобається. Що-небудь подібне можна помітити в твоїй подрузі? Значить, тобі зустрівся саме такий екземпляр.

Не дивлячись на якісь плюси, будь то секс за семки або наявність особистого охоронця, виходити на люди з дівчиною гоп не дуже приємно. Звичайно, хочеться рад, що робити, якщо моя дівчина гоп. Є два виходи: або самому підлаштуватися під свою дівчину, або намагатися її змінити.

Що робити якщо моя дівчина гоп

Не думав ти сам стати гопником і поринути в світ своєї дівчини? Як пишуть, у гопників є ряд переваг. Якщо бути гопником, то тебе стануть поважати пацани, друган твоєї дівчини гоп. Ти будеш досконало володіти не нормативною лексикою, тобто з півслова розуміти, про що говорить подруга. Сусіди не будуть лаятися на твою дівчину, тому що вони стануть боятися тебе. Хоча, звичайно, є і мінуси … Адже якщо не уподібнюватися своїй дівчині гоп, то на вулицях від тебе не будуть шарахатися люди, за базар відповідати не доведеться, влітку зможеш не носити кепку, а взимку кросівки.

Якщо ідея бути гопником самому не приваблює тебе, а кидати дівчину не хочеться, то можна спробувати наступне. Реабілітацію слід почати з пояснення того, чим є твоя дівчина. Вона повинна зрозуміти, як вона живе, що є гопота. Їй потрібно прояснити, що жити по пацанським законам або кримінальним поняттям вже стрьомно. Як це зробити? Говори на її мові, скажи, що вона копія своїх друзів з району, а не людина зі своєю думкою. Своєї позиції немає, дівчина гоп лише копіює стиль життя гототи.

При такому серйозному розмові з дівчиною гоп не будь ганчіркою, ти повинен показати свою силу, але в той же час дати їй зрозуміти, що допоможеш навчитися нормально спілкуватися з людьми, покажеш масу цікавих занять, способів проведення дозвілля. Розкажи про плюси життя поза гопоти. Скажи, що вона більше не буде ловити погляди людей, повні огиди.

Реакції твоєї дівчини гоп можуть бути зовсім різними. Перевиховувати гопників, знаєте, справа невдячна, бо часто не призводить до будь-якого ефекту. Що робити, якщо моя дівчина гоп, і нічого не виходить з перевихованням? Перестань з нею зустрічатися і знайди собі нормальну дівчину. Це не життя, коли ти соромишся власної дівчини.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.