Що робити, якщо маленькі груди?

В цій статті коротко зібрані основні рекомендації для дівчат, які не знають, що робити, якщо маленькі груди.

Варіант 1. Збільшити груди

Існує досить багато статей з приводу збільшення грудей різними методами:

 • за допомогою хірургічного втручання: дуже дорога операція, зазвичай високоефективна, але має мінуси: штучної грудьми не можна годувати дітей, можуть бути видні шви, можливі ускладнення, а також на дотик груди не буде такою м’якою, як натуральна;
 • народними методами: детально описані в статті: «Як збільшити груди народними засобами?»
 • за допомогою кремів, масажу: докладніше можна прочитати в статті: «Як збільшити груди без операції?»
 • за допомогою зміцнення м’язів грудей: відео-вправи + опис в статті: «Як збільшити груди вправами?»
 • Варіант 2. Створити ілюзію великих грудей

  При цьому поняття «великі груди» для кожного своє: якщо у Вас 1-ий розмір, то і 2-ий для Вас уже великий. Зараз дуже популярні бюстгальтери пуш-ап, які візуально збільшують груди на 1-2 розміри. Бюстгальтер робить груди підведеною, і відповідно, більш сексуальною.

  Також, можна зіграти на контрасті: підкреслити груди за допомогою одягу: горизонтальні лінії, двоколірний верх (світлі тони в області грудей, темні — талії і нижче) візуально збільшують груди. Уникайте дуже глибоких вирізів. Також можна використовувати корсет: гармонійна різниця між талією і грудьми — 20-30 см. Якщо навіть на пару сантиметрів зробити тонше талію (за допомогою корсета або коригуючого білизни), то на її тлі груди буде виглядати більше.

  Варіант 3. Найефективніший

  А якщо ці варіанти Вам не підходять, і Ви до сих пір говорите собі: «У мене маленькі груди, що робити?» Те моя порада така: полюбите себе такою, яка Ви є! Адже швидше за все, у Вас не тільки маленькі груди, але і вся Ви мініатюрна, струнка. Адже багато чоловіків люблять таких дівчат.

  Ось пара закономірностей, виявлених психологами, які Ви можете згадувати, коли ставите питанням, що робити, якщо маленькі груди:

 • Ідеальна груди, яка подобається серйозним чоловікам — та, яка вміщується у них в руках;
 • Чоловіки частіше вибирають дівчат з великими грудьми для швидкоплинних романів, а з маленькою — для серйозних відносин;
 • Багато чоловіків спершу оцінюють в дівчині ноги, а тільки потім груди (а ще вибирають доглянутих і впевнених у собі дівчат)
 • І чому всі хочуть великі груди? Ви коли-небудь замислювалися, що у маленьких грудей є безсумнівні плюси:

 • Маленькі груди виглядає дуже акуратно. Малоймовірно, що вона швидко валиться, що часто трапляється з грудьми великих розмірів;
 • Немає проблем з хребтом: але ж жінки з великими грудьми часто страждають від болів в спині, адже груди — це теж кілограми до ваги тіла;
 • Немає проблем з вибором нижньої білизни: божевільна кількість різноманітних, гарних моделей, як правило, з чашечками А, В, С. Красиве і зручне білизна розміру D, E і більше знайти дуже складно;
 • Найкрасивіше виглядає струнка дівчина з маленькими грудьми, ніж велика дівчина з великими грудьми. А мініатюрне тіло з великими грудьми виглядає не пропорційно, і не красиво.
 • Також, щоб Ви зрозуміли, що мати маленькі груди зовсім не погано, нагадаю про знаменитих красунь, які не комплексують, і не задаються питанням, що робити з маленькими грудьми: Кіра Найтлі, Міла Йовович, Наталі Портман, Періс Хілтон, і навіть світська левиця Ксенія Собчак. Жодна з них не соромиться зніматися в глянцевих журналах. І, незважаючи на їх маленькі груди, вони мають купу шанувальників!

  Так що все, що Вам потрібно — це любити себе, доглядати за грудьми (щоб вона була пружною і красивою форми), і тоді полюблять Вас!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.