Що робити, якщо любиш дівчину?

Психологи, як ніхто інший, знають, що робити, якщо любиш дівчину. Звичайно, потрібно їй сподобатися і закохати в себе. Думаєш, це складно? Нічого подібного! Зробимо це …

Що робити, якщо любиш дівчину

Отже, існує ряд факторів привабливості, якими тобі і належить скористатися для пробудження почуттів коханої дівчини до тебе.

 • Просторова близькість. Ми закохуємося в тих, кого нам доводиться часто бачити поруч: у школі, на роботі, в дворі. Якщо ти любиш дівчину, роби так, щоб вона тебе часто бачила. Не треба за нею бігати, як хлопчисько, просто будь завжди як би випадково поруч. Це як музика: чим частіше ми чуємо одну й ту ж пісню по радіо, тим більше вона нам подобається при повторному прослуховуванні. Нас сильно тягне до тих, хто знаходиться поруч з нами.
 • Подібність. Нам більше подобаються люди, схожі на нас. Не варто вірити приказці про те, що протилежності притягуються. Проведено безліч досліджень, результати яких свідчать, що люблять один одного мають спільні базові цінності, інтереси, установки, інтелектуальні здібності. Якщо любиш дівчину, знайди спільні інтереси, теми для розмови, загальну діяльність.
 • Взаємність. Нам більше подобаються ті, кому подобаємося ми. Роби компліменти дівчині ненароком, хвали її, посміхайся. Люди завжди позитивно реагують на такі знаки розташування. Дослідження підтвердили, що вираз приязні до людини викликають у нього ту ж реакцію.
 • Фізична привабливість. Тільки на четвертому місці стоїть цей фактор, але красива зовнішність дійсно має потужний вплив. Не зациклюйся на своїх природних рисах особи або комплекції. Просто слідкуй за собою, красиво одягайся, роби сучасну стрижку, будь чистим і охайним, стеж за тим, щоб від тебе завжди приємно пахло і волосся були чистими. Цікався стильними речами, дівчатам це подобається.
 • Люби себе. Запам’ятай дуже важливе правило, поки ти не полюбиш себе, ніхто інший тебе не полюбить! Люби себе, дбай про себе, знаходь у своїй зовнішності, в характері, в діяльності позитивні моменти і починай гордитися цим. Будь впевненим у собі, щоб зацікавити дівчину.
 • Якщо любиш дівчину, враховуй всі ці чинники привабливості, а також не прогав момент, свій шанс. Не треба чекати біля моря погоди. Як тільки ти зрозумів, що дівчина просто позитивно до тебе ставиться, без негативу, починай брати бика за роги, доглядай за нею. Подаруй їй квітку, напиши записку, фліртуй при спілкуванні в тих же соціальний мережах. Якщо помітиш, що вона миттєво відповідає тобі на повідомлення, трохи зменшили оберти і вичікуй хвилин 7-10 перед тим, як написати їй відповідь. Чому важливо не упустити момент? Бо поки ти бездействуешь, інший хлопець може почати доглядати за нею першим.

  Що робити, якщо любиш дівчину, але ви не спілкуєтеся? Просто ні з того ні з сього почати доглядати за нею небезпечно. Потрібно прищепити обстановку. Як це зробити, ти вже знаєш з факторів привабливості. Але ще дуже корисна річ — це дружба з дівчиною! Ох, як часто дівчата закохуються в своїх друзів протилежної статі. Використовуй такий прийом, стань їй дуже хорошим другом без натяку на любов. Поділися з нею своїми труднощами (дівчата обожнюють допомагати, вирішувати проблеми), будь завжди-завжди поруч, стань найкращим другом. Тільки не затягуй, через пару тижнів такого щільного спілкування можна поступово почати фліртувати, проявляти свої почуття. Якщо перечекаєш момент, назавжди перейдеш в статус «просто друга».

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.