Що робити, якщо криві ноги?

v Відео — «Що робити, якщо криві ноги»

Красиві жіночі ніжки зводять з розуму чоловіків, є мрією жінок. Дійсно, дівчина хоче мати красиві ноги навіть просто тому, що хоче подобатися собі, отримувати естетичне задоволення, подивившись на своє відображення в дзеркалі. А коли настає жарке сонячне літо, в гардеробі з’являються міні-спіднички, шортики, купальники і спокусливі короткі сарафанчики. Але для деяких з нас цей сезон стає справжньою проблемою, тому що ми поняття не маємо, що робити, якщо кривими ногами нагородила природа.

Для початку визначимося з Вашою проблемою … Варіанти кривих ніг:

 • форма «О», коли від таза ноги розходяться, не стикаючись в колінах, а в щиколотках з’єднуються.
 • форма «X», при якій коліна стосуються один одного, а щиколотки — немає.
 • а також говорять про «помилкової кривизні ніг». У цьому варіанті кістки і суглоби ніжок рівні, а ефект кривизни дають м’язи, розвинені в одних місцях, і не розвинені в інших — так званий «перевага».
 • Криві ноги — вправи

  Наступними вправами можна виправити помилкову кривизну ніг:

 • Сядьте на килимок, ноги витягніть вперед, нехай опора буде на руки ззаду. Витягніть носок правої ноги вперед до підлоги, а потім різко із силою на себе. Повторіть 10 разів, а потім зробіть те ж саме з лівою ногою. При виконанні вправи стежте, щоб гомілка напружувалася якомога більше.
 • Вихідною положення таке ж. Правою ногою знову тягніть носочек до підлоги, а лівою в цей же час на себе. Фіксуйте таке становище, напружуйте м’язи протягом 15 секунд, а потім поміняйте ноги. Робіть 5 повторень.
 • Встаньте на носок правої ноги, а ліва нехай обвиває праву в області ікри. Виконуйте присідання 10 разів на одній нозі і 10 — на інший.
 • Як виправити криві ноги без операції, коли справа не в м’язах, а в кістках або суглобах? Величезна кількість дівчат, які зіткнулися з цією проблемою, але відмовляються від хірургічного втручання, радять займатися йогою. Дівчата, які вірно і регулярно виконують вправи, бачать хороший результат уже через 1 рік. Повірте, такий результат варто року постійних занять йогою. Отже, що означає «вірно» … По-перше, необхідно знайти комплекс спеціальних вправ, які спрямовані саме на корекцію ніг. По-друге, якщо є можливість, варто займатися з інструктором, тобто відвідувати групові заняття. Такі заняття дають більше гарантій, що Ви не полінуйтеся і не забудете про день тренувань, а також компетентний інструктор відразу вкаже Вам, якщо Ви виконуєте вправу не вірно. Рекомендуємо походити на заняття йогою хоча б місяць, щоб далі в домашніх умовах Ви були впевнені, що займаєтеся вірно і перебуваєте на шляху до виправлення кривих ніг.

  Що робити, якщо криві ноги

  Звичайно, самий крайній спосіб — це операція, причому виправити криві ноги цим методом можна в будь-якому віці. Але врахуйте, це процедура дуже болюча, дорога і будь-яке хірургічне втручання має ризик для здоров’я.

  І, нарешті, самий легкий шлях — це візуальне виправлення кривих ніг! Одягаємося правильно:

 • Хто сказав, що не можна носити міні-спідниці? Поєднуйте з ними ботфорти або колготки з дуже великої геометрією.
 • Якщо ноги дуже тонкі, вибирайте блискучі колготки, або з горизонтальними смужками.
 • Штани і джинси прямого крою зроблять ніжки прямими! А про бриджах і спідницях по коліно — забудьте!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.