Що робити, якщо комп’ютер не бачить флешку?

Одним прекрасним днем вам знадобилося скористатися даними, що зберігаються на флешці. Ви вставили в комп’ютер флешку, але після цього нічого не сталося. Не варто відразу панікувати, краще дізнайтеся, що можна зробити, якщо комп’ютер не бачить флешку.

Що робити якщо комп’ютер не бачить флешку

Для початку попередимо вас про найпоширеніші проблеми в цьому ключі. Коли до комп’ютера підключено не одне переферичної usb-пристрій, деякі з флешок система може і не розпізнати. Спробуйте відключити всі пристрої правильним шляхом, а потім вставити свою флешку. Таким чином, ви виключіть цей варіант або зрозумієте, що флешка справна.

Також буває, що проблема полягає в usb-портах, виведених на передню панель. Можливо, вони не підключені, або несправні. Щоб перевірити це, вам необхідно вставити флешку в комп’ютер ззаду. Якщо комп’ютер побачив флешку, значить проблема полягала саме в ньому самому, а не у вашій флешці.

Щоб вам допомогти визначимо проблему точніше …

  • Ви вставили флешку в комп’ютер, але абсолютно нічого не відбувається? Якщо у вас звичайна флешка, то треба подивитися на неї, чи горить світлодіод. Якщо не горить, то, можливо, флешка зламана. А при використанні mp3-плеєра, смартфона або комунікатора як флешки перевірте їх налаштування. Подивіться, чи включена опція обміну даними з комп’ютером в самому пристрої. Крім того, можна спробувати підключити флешку ззаду комп’ютера, так як додаткові порти на передній панелі можуть бути не підключені або несправні.
  • Ви підключаєте до комп’ютера флешку, а він вам видає, що пристрій не упізнано? Це може трапиться, якщо флешці не вистачає живлення. Вам потрібно спробувати підключити флешку до системної плати (ззаду на комп’ютері). Або допоможе, якщо ви відновите драйвера для материнської плати. Не турбуйтеся, якщо не знаєте, яка саме материнська плата встановлена у вас, так як існують спеціальні програми, що дозволяють встановлювати найменування плати. Приміром, програма Everest, скачати програму можна тут: Everest.zip (11 Мб) Ви вставляєте флешку, комп’ютер може і виявити, і впізнати її, але на флешку не виходить зайти. Найчастіше це говорить про зараження флешки вірусом. Вам необхідно просканувати флешку антивірусом, причому оновленим. Якщо його у вас немає, то доведеться скачати. Натисніть на значок флешки правою кнопкою миші і виберіть іконку антивіруса. А може бути справа зовсім не в вірусах. Необхідно перевірити налаштування самої флешки (якщо в якості неї ви використовуєте комунікатор або mp3плеер). Наприклад, на телефонах зазвичай пропонується вибирати: режим передачі даних або режим позарядкі.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.