Що робити, якщо кішка хоче кота?

У багатьох з нас живуть домашні улюбленці — коти. Але іноді їх зміст може викликати деякі проблеми. У цій статті ми розповімо, що робити, якщо кішка хоче кота.

Перша тічка у кішок починається в 6-8 місяців і проходить по 4-7 днів кілька разів на рік. В цей період кішка постійно нявкає, треться об людей, інших тварин, різні предмети в будинку. Іноді вона катається по підлозі на спині. Буває так, що кішка починає мітити квартиру. Існує кілька способів для того, щоб позбутися від таких проблем.

Стерилізація

Якщо кішка не породиста, найкращий вихід — стерилізувати її, і не мучити ні себе, ні тварина. Це дуже нескладна операція, яка не дає практично ніяких ускладнень. Стерилізувати тварину можна з 5 місяців у ветеринарній клініці, або викликати лікаря додому. Коштує це в межах тисячі рублів, післяопераційний догляд простий — обробка швів, на десятий день їх потрібно зняти. Стерилізація також виключає можливість розвитку таких хвороб, як рак яєчників.

Препарати

Існують різні таблетки і краплі для зниження сексуальної активності тварин. Наскільки вони шкідливі, можна дізнатися після консультації з ветеринаром, тому що у кожного організму свої особливості. Такі препарати можна купити в будь-якому зоомагазині, але застосовувати без поради лікаря не рекомендується, щоб не нашкодити кішці.

Терпіння

Якщо кішка породиста, але в’язати її та давати спеціальні препарати з певних причин не можна (наприклад проблеми зі здоров’ям), то залишається один варіант — перетерпіти. Тічка триває не так вже й багато, кішка хоче кота всього кілька днів. В цей час потрібно бути з нею особливо ласкавими. У випадку, якщо тварина не представляє племінної цінності, краще звичайно його стерилізувати, адже вашого терпіння надовго не вистачить, та й кішка страждає.

Вязка

Найпростіший вихід, коли не знаєте, що робити, якщо кішка хоче кота, просто привести їй його. Але будьте готові до того, що з цим теж можливі певні труднощі. Для початку потрібно знайти хорошого кота, зареєструвати в’язку через клуб (якщо тварини породисті), щоб в подальшому продати кошенят і оформити їм документи. Далі — пологи, кішці може знадобитися допомога лікаря. Потім народяться кошенята, які будуть вимагати багато уваги. Вони швидко підростуть, потрібно буде вчасно зробити їм щеплення, годувати, стежити, щоб вони отримували всі необхідні вітаміни і поживні речовини. Подумайте, перш ніж в’язати кішку, чи потрібна вам така головний біль.

Якщо ваша кішка хоче кота, і це заважає вам жити, вирішите проблему одним з наведених вище способів. Ні в якому разі не можна в’язати кішку, щоб вона заспокоїлась, а потім позбавлятися від кошенят (топити або присипляти). Це негуманно по відношенню до маленьких кошенятам, адже тільки народившись, вони вже відчувають. До того ж, кішка від такого теж дуже постраждає.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.