Що робити якщо гра не запускається?

Комп’ютерні ігри — це одне з найпопулярніших розваг серед нинішньої молоді. Компанії-розробники ігор роблять величезні гроші, які йдуть на створення все більш і більш захоплюючих і приголомшливих іграшок для персонального комп’ютера. Кожна молода людина, у наш час, стикався з комп’ютерними іграми, і не з чуток знає, що ці програми можуть затягнути гравця на довго. Іноді буває, що гра відмовляється працювати. Навіть важко описати що саме відчуває в даний момент чоловік. Він обурюється, однак, це слово мало описує його теперішній стан. До речі, питання впливу комп’ютера на психічний стан людини все більше і більше цікавлять сучасну психологічну науку. Але в статті не про це. Ми поговоримо про те, що робити, якщо гра не працює і не запускається. Отже:

Що робити, якщо гра не запускається?

Перше, що можна зробити — це спробувати перевстановити гру. Подивіться на ті вимоги, які пред’являє програма, то є гра, до параметрів комп’ютера. Цілком можливо, що гра не працює через те, що вона не сумісна з вашою системою. Особливу роль буде грати тип і модель операційної системи. Склалося так, що багато ігор не працюють на нових операційних системах, а на старих перевірених продуктах працюють.

Перевстановіть гру в інший розділ диска. Може бути, ви встановили гру туди, де не вистачає для неї місця і не всі компоненти гри були встановлені. Для того щоб перевстановити гру, потрібно видалити тільки що встановлену версію. Зробити це краще за допомогою призначених в грі файлів, тобто програми-установника. Якщо ви просто видаліть папку з грою, то позитивного ефекту може і не бути.

Що ще можна зробити? Спробуйте перезавантажити комп’ютер. Може бути гра, яку ви встановили вимагає обов’язкової перезавантаження системи. Так буває досить таки часто.

Що ще робити, якщо гра не запускається? Може бути ви витягли диск з дисководу. В цьому випадку гра буде повідомляти про те, що відсутня ліцензійний диск, який потрібно для запуску гри. Якщо ви встановили гру з віртуального образу диска, то, також, переконайтеся в тому, що образ завантажений, інакше гра не буде працювати правильно або не буде працювати взагалі.

Різні ігри мають абсолютно різними унікальними особливостями. З упевненістю можна сказати, що гра — це дуже складна програма, часто виявляються досить вибагливим додатком. У зв’язку з цим, в інтернеті існує величезна кількість форумів, присвячених комп’ютерним іграм. Практично до будь-якій грі можна знайти опис, її помилки та методи їх виправлення. Сміливо пишіть в пошуковому рядку назву і рік ігри та натисніть Пошук. Ви обов’язково знайдете інформацію про сумісність гри, про причини її неполадок і про її особливості.

Однією з самої поширених причин проблеми запуску гри — це застарілі драйвери. Для нормальної роботи будь-якої сучасної гри потрібно універсальний драйвер Direct X, який покаже комп’ютера і його пристроїв, яким чином потрібно взаємодіяти з грою. Ось, що допоможе, якщо гра не запускається. Часто, Direct X пропонує встановити сама гра після установки основних ігрових файлів.

Ось основні причини неполадок із запуском гри. Ми наполягаємо на тому думці, що кожна гра і кожне поєднання гри і комп’ютера унікально. Потрібно шукати інформацію в мережі, щоб розібратися в причинах неполадок. Але ми думаємо, що і наша стаття може цілком виявитися більш ніж корисною. Грайте в комп’ютерні ігри, але не забувайте про реальне життя. Іноді межа між реальністю і віртуальною реальністю стирається. Не слід допускати цього.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.