Що робити якщо болять нирки?

Здоров’я — це наш головний ресурс. Не варто ставитися до стану свого організму поврхнево і легковажно. Необхідно дбати про себе і уважно стежити за своїм здоров’ям. Сьогодні ми поговоримо про те, що можна зробити, якщо у вас болять нирки. Отже:

Що робити, якщо болять нирки?

Як можна відчути, що болять нирки? Перший симптом — це тягне біль в спині. Але такий біль можна списати на розтягнення м’язів. Найголовніший показник некоректної роботи нирок — це біль в животі. Зазвичай, люди страждають хворобами нирок, відчувають неприємні відчуття внизу живота по обидва боки тіла. Цей вид болю можна без праці відрізнити від звичайних болів у животі при, наприклад, отруєння. В даному випадку болить шлунок. При нефрологічних захворюваннях шлунок пацієнта не турбує. Ще один симптом, який допоможе вам правильно діагностувати біль — це неприємні відчуття в нирках під час пересування.

Давайте звернемося до списку причин болю в нирках:

 • Інфекція. Це захворювання називають пієлонефритом.
 • Крововилив в нирки.
 • Тромб в ниркової артерії.
 • Пухлина в нирці як злоякісна, так і доброякісна.
 • Набряк нирок через накопиченої в ній сечі.
 • Поликистоз нирок. Спадкова хвороба при якій нирки розростаються. Діагностується через болі в животі, а не в попереку.
 • Камені в нирках.
 • Травма нирок.
 • Болять нирки! Що робити? Куди звернутися і чи потрібно відразу ж бігти до лікаря? Багато лікарів не радять братися за лікування самостійно. Справа в тому, що частою причиною захворювань нирок є пієлонефрит. Це інфекційне захворювання, яке супроводжується запаленням нирок. Якщо ви, наприклад, скористаєтеся радою погріти хворе місце, то в даному випадку зробите тільки гірше. Чи не беріться за лікування з гаряча, краще сходіть до лікаря і зробіть обстеження. Тільки професійний лікар зможе вам порадити таке лікування, яке підійде саме у вашому випадку.

  Величезну роль при лікуванні нирок відіграє дієта. Багато фахівців говорять про те, що вплив дієти на здоров’я нирок та їх лікування настільки велике, що все інше лікування може виявитися неефективною. Білок — саме це речовина необхідно людям, страждаючим нирковою недостатністю. Мінімальна доза білка в день становить 40 м.

  Не вживайте багато молочних продуктів, оскільки вони містять фосфор. Також обмежте рибні продукти у своєму раціоні. Люди, які страждають нирковою недостатністю відчувають надлишок калію в нирках. Саме по-цьому не варто зловживати такими продуктами, як курага, розчинна кава, фініки, гриби, помідори та чіпси.

  Дуже важливо пити воду під час будь-якої хвороби. Це правило стосується також і хвороби нирок в початковій стадії. Чим більше ви п’єте, тим більше сечі виділяється. З виділенням йде максимальну кількість шлаків, які негативно впливають на здоров’я організму. Випивайте якомога більше води в день, а особливо під час прийняття їжі. Обов’язково проконсультуйтесь зі своїм лікарем з приводу правильного кількості води для вживання. Нирки — це тонкий механізм, який може серйозно постраждати від неправильного вживання продуктів харчування.

  Всі вищеперелічені способи полегшення болю в нирках є допоміжними при основному лікуванні. Видільна система, яка є дуже важливою частиною організму потребує професійного підходу до лікування. Займаючись самолікуванням ви можете принести непоправну шкоду собі і своєму організму. Болі в нирках? Що робити? Швидше йти до лікаря! Найближча поліклініка чекає вас. Висококваліфікований персонал готовий вам допомогти і полегшити ваші страждання!

  Здоров’я — це найважливіший ресурс, яким володіє людина. Не маючи міцного здоров’я, у вас не вийде досягти стабільності та успіху в житті. Питання про своє здоров’я і здоров’я ваших близьких повинні завжди стояти на першому місці в списку питань для негайного рішення.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.