Що робити якщо болить голова?

Часом, наші плани порушують всякі болю власного організму. До слова, головний біль, часто, має психологічну причину походження. Але не тільки, звичайно, психологічну. Сьогодні, поговоримо про те, що робити, якщо болить голова. Отже:

Що робити, якщо болить голова?

Головний біль послаблює і виснажує нас. Багато лікарів радять уникати різких впливів середовища на наш організм при головному болю. Це можуть бути різкі і гучні звуки, яскравий дратівливий світло, різкі запахи і несподівані сильні смаки, а також багато іншого. Якщо у вас болить голова, то слід уникати всього цього.

Якщо вам потрібно покинути затишну квартиру й відправитися, наприклад, виконувати якісь свої соціальні функції, то потрібно одягнути головний убір. Це допоможе вберегти вашу болящих голову від сонця або від холодного вітру і негоди. Навіть якщо ви в даний момент не відчуваєте головного болю, то головний убір допоможе вам її уникнути. У літні дні вам допоможуть легкі шапочки або капелюшки, ну а взимку найкраще гарненько захистити свою голову від холоду.

Як ми писали вище, частіше за все, причиною головного болю є нездорове психологічний стан людини. Є цікавий прийом самонавіювання, який допоможе знизити обсяг споживаних ліків. Ось що потрібно зробити, якщо сильно болить голова. Що зробити? Не ковтайте таблетку від головного болю цілком. Відламати невеликий шматочок і розчиніть у воді. Коли п’єте, відчуйте гарненько смак ліки. Уявіть його у вигляді якогось еліксиру, який розливається по всьому вашому тілу і охолоджує опухлу від болю, голову. При цьому уявному тренінгу найкраще прикрити очі. Спробуйте поспати деякий час. Напевно, цей спосіб допоможе вам подолати головний біль.

Як правило, головний біль не виникає раптово. Якісь події передує головного болю. Спробуйте згадати про них, і наступного разу спробуйте їх уникнути. Не варто також вірити, усього, про що говорять на радіо і по телебаченню. Ми маємо на увазі «магнітні бурі» або «коливання активності сонця». Ці погодні явища впливають на багатьох людей, але якщо ви не страждаєте гіпертонією або гіпотонією, то не потрібно думати, що голова болить саме через це. Людська психіка влаштована таким чином, що, коли людина отримує певну інформацію, психіка починає перевіряти свій організм на момент наявності симптомів (також стосується постійних болів голови). Це механізм захисту, який діє, в наші дні, не самим адекватним чином. Еволюція свідомості та психіки відбувається тисячоліттями, і наші покоління поки схильні до впливу глибинних захистів. Тому людина відразу починає вірити, що в нього болить голова, хоча вона й не болить зовсім. М’язи шиї напружуються і перекривають кровотік в мозок, що призводить до природної реакції, тобто до головного болю. Якщо ви точно знаєте, що магнітні бурі та інші події на сонце на вас не впливають, означає голова не може боліти через це.

Хороше харчування — ось головна запорука здоров’я і позбавлення від головного болю. Лікарі радять вживати в їжу овочі і фрукти. Відомо, що речовини і мікроелементи, які знаходяться в цих продуктах, забезпечують наш організм потрібними частинками і дають заряд енергії. Головні болі часто пов’язані з кров’ю, яка циркулює і переносить речовини усередині нашого організму. Чим краще ми харчуємося, тим багатшим є набір мікроелементів і корисних речовин, розчинений в крові. Відповідно, мозок отримує потрібні речовини, які так важливі для його роботи. Хороше харчування, менше болить голова.

Архіважливо дотримуватися режиму сну, якщо часто болить голова. Головні, і не тільки, болі виникають в результаті зміна режиму. Якщо ви весь тиждень вставали о восьмій ранку, а у вихідні спите до чотирьох годин дня, то можете розраховувати на появу головного болю і розбитість на всі вихідні. Аналогічна й інша ситуація. У відпустці ми спимо більше, ніж зазвичай, а коли починаються трудові будні ми просто не уявляємо собі, як можна вставати так рано. Звідси й головні болі. Вони будуть триває, поки організм не адаптується до нового режиму.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.