Що робити при струсі мозку?

v Відео — «Що робити при струсі мозку»

струсом мозку називають травму черепа, яка є закритою і механічною. Якщо людина забився головою, втратив свідомість, відразу після удару не в змозі пригадати недавні події, то швидше за все він отримав струс мозку. Безумовно, ступінь тяжкості струсу мозку визначається лікарем, а ми можемо сказати, що вона залежить від тривалості непритомності і ретроградної амнезії (втрати пам’яті на попередні події). У потерпілого може спостерігатися нудота, блювання, біль в голові або запаморочення.

Що робити при струсі мозку

Показатися лікаря — це перше, що повинен зробити людина при підозрі на струс мозку. Струс мозку дуже небезпечно ускладненнями. Посидівши будинку 3-7 днів, не звернувшись до лікаря, не вилікуване струс мозку потім здатне спровокувати епісиндром як у дітей, так і у дорослих.

Зазвичай для зменшення ймовірності ускладнень рекомендується досить тривалий постільний режим (до 3-4 тижнів), а також спеціальна терапія (протинабрякова, судинна і вегетотерапія). причому анальгетики заборонялося приймати, тому що вони просто напросто приховують симптоми погіршення стану хворого, особливо дітей. Виходить, самолікуванням будинку можна тільки нашкодити собі і коханому дитині!

Отже, що робити після струсу мозку:

  • Відразу ж звертаємося до лікаря, так як за всіма симптомами струсу мозку можуть ховатися більш важкі травми мозку (наприклад, забій мозку, крововилив).
  • Спочатку призначається постільний режим на 3 доби, а потім в залежності від стану хворого він може збільшитися або припинитися.
  • Лікарем проводиться медикаментозне лікування.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.