Що робити коли все погано?

«Що робити, коли все погано?» — напевно, кожна людина хоча б раз у житті задавався цим питанням. Не клеїться на роботі, проблеми з навчанням, немає особистого життя, рідні не розуміють, друзі зраджують … Та хіба мало причин, коли людина може впасти у відчай, опустити руки і впасти в депресію? Якщо Ви опинилися в такій ситуації, то Вам терміново потрібна допомога. І в першу чергу прийняти Ви її повинні від себе самого.

А ми допоможемо Вам це зробити. Як же справитися з пригніченим станом і знову знайти радість життя? Сподіваюся, що наступні нехитрі поради допоможуть Вам подолати проблеми і змінити життя на краще!

 • «Сльозами горю не допоможеш». Не стримуйте своїх емоцій. Якщо Ви зовсім недавно відчули глибоке емоційне потрясіння, дайте волю почуттям. Кожен робить це по-своєму. Хтось плаче на плечі у близької подруги, а хтось затіває грандіозну вечірку, щоб відволіктися. Робіть те, що Ви хочете (природно, в рамках закону), і Ви побачите, що стане легше.
 • Розберіть проблему по поличках. Намагайтеся думати про неї об’єктивно і неупереджено. Виявити причину і продумайте можливі шляхи вирішення проблеми. Коли все погано, хочеться замкнутися в себе і сумувати, але це не вихід із ситуації. Пробути в такому стані досить довгий час — значить, прописати в своєму будинку двох нових мешканців: депресію і безнадія. Сильні люди діють, в той час як слабкі сидять і шкодують себе. Будьте сильним!
 • Незважаючи на те, що сформована ситуація не приносить нічого, крім горя, як це здається на перший погляд, все ж подумайте про те, чому вона Вас навчила. Саме проблеми загартовують характер, роблять людину досвідченіше і мудрішими. Подумайте про те, чому навчила Вас саме Ваша проблема, який досвід Ви з неї витягли.
 • У всьому поганому, якщо постаратися, можна побачити і щось хороше. Проаналізуйте свою проблему, і Ви знайдете позитивні моменти, які Вас обов’язково порадують! Наприклад, Ви довго зустрічалися з молодим чоловіком, були шалено щасливі, а потім він раптом несподівано Вас кинув. Так, це дуже боляче, але разом з втратою Ви придбали одну важливу перевагу — свобода. Ви вільні в своїх діях, Вам не потрібно більше думати про те, що б він сказав, як би він відреагував, що б він зробив. Відтепер Ви сама собі господиня, у Вас з’явилося більше вільного часу для себе, та й ніхто не відміняв флірт. А флірт, як відомо, прикрашає будь-яку жінку! Ось так-то! А там, дивись, і нова любов нагряне і буде набагато краще за попередню.
 • Не замикайтеся. Не замикайтеся в собі, не зациклюйтеся на проблемі. У такі моменти потрібно вміти відволікатися. Адже життя така цікава, а Ви сидите і ламаєте голову над чимось одним і дуже неприємним. Зустріньтеся зі старими друзями, проведіть вечір з усією родиною разом десь на природі, сходіть в нічний клуб і повеселитесь з подругою, займіться спортом, почніть вчити іноземну мову або освоювати нову програму на комп’ютері, знайдіть нове і цікаве хобі, заведіть собі собаку і т.д. Варіантів — море! Робіть те, що Вам до душі і приносить радість. Мир заграє новими фарбами, а Ви відкриєте в собі такі яскраві грані, про які навіть і не підозрювали!
 • Не бійтеся попросити про допомогу. Підтримка близьких і рідних, друзів і коханих дуже важлива для кожної людини. Адже ці люди завжди допоможуть виплутатися з важкої ситуації, підтримають і не кинуть напризволяще. Якщо Ви самотні, то шукайте друзів. І Ви їх обов’язково знайдете. А поки зверніться до допомоги хорошого психолога. Він допоможе Вам знову встати на ноги.
 • І нарешті, нічого не бійтеся! Бути може, для вирішення Вашої проблеми потрібно докласти масу зусиль. Вас це лякає або Вам просто ліньки. Боріться з цим і не бійтеся здійснювати задумане, навіть якщо це дуже складно, і тоді фортуна Вам обов’язково посміхнеться! Корисно пам’ятати одну важливу мудрість. Цар Соломон прожив не таку солодке життя, як багатьом здається. І в нього був перстень, який допомагав йому переживати всі негаразди. Секрет персня — в напису на ньому. А вона являє собою одну просту фразу: «І це пройде». Пам’ятайте про це в хвилини відчаю. Горе не може тривати вічно, і щастя Вам обов’язково посміхнеться, просто трохи допоможіть йому!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.