Що робити чоловік алкоголік?

Алкоголізм — це хвороба, яка характеризується сильним пристрастю до алкоголю і його систематичним вживанням. Проблема алкоголізму дуже актуальна в нинішній час. На жаль, від неї ніхто не застрахований. Ви можете зіткнутися з нею самі, а може у вас п’ють сусіди, або що гірше: ваші близькі. В Росії дуже багато сімей руйнуються через те, що п’є чоловік. Тисячі жінок задаються питанням: «Що робити, якщо чоловік алкоголік?»

Чоловік алкоголік: що робити?

Незважаючи на неадекватну поведінку та пристрасть до алкоголю ви все ще любите свого чоловіка і розходитися ні в якому разі не бажаєте. Як допомогти в такому випадку людині?

Як варіант: сходити до психолога і розібратися в причині такої пристрасті до алкоголю, адже хтось п’є через відсутність сенсу і цілей у житті, хтось від пережитого горя або через банальних неприємностей. Кваліфікований фахівець допоможе розібратися в собі і позбутися від хвороби. Зараз існує безліч програм, які допомагають кинути пити.

Ще як варіант: кодування від алкоголізму, але як показує практика: далеко не всім по кишені цей спосіб. Тому багато хто вдається до традиційної медицині; а деякі — їздять в село до бабусь-знахарок. Тут звичайно немає ніякої гарантії, але шанси таки є. Особливо, якщо ваш чоловік сам бажає позбутися від алкоголізму, адже самонавіювання дуже сильна річ.

Як позбутися від чоловіка алкоголіка?

Якщо жити чоловіком стало неможливо, найкращий спосіб, це звичайно ж піти від нього і розлучитися. Зробити те ви це зробите, а ось чи залишить він вас потім в спокої? Не виключено, що в стані сп’яніння він буде повертатися до вас в будинок знову і знову, погрожувати, влаштовувати бешкети, та й хіба мало що ще може прийти в голову такій людині? Убезпечити себе від цього можна. Змінити замки, попросити про допомогу сусідів. Кращий варіант: переїхати самій і не допустити того, щоб чоловік дізнався ваш новий адреса. Але на жаль, далеко не всі мають таку можливість. В такому разі чоловіка алкоголіка можна виселити за допомогою суду, але за тієї умови, що він не є власником житла. В іншому випадку виселити його неможливо.

Так само можна звернутися в службу підтримки жінок, що опинилися у важкій ситуації. Такі організації є практично в кожному місті. Там Вам допоможуть безкоштовними консультаціями психологи, юристи підкажуть як правильно вчинити саме у вашій ситуації, а в разі необхідності вас і вашої дитини зможуть розмістити на певний час в охоронюваному притулку для жінок, де нададуть вам все необхідне для життя і обмежать від зазіхань чоловіка-алкоголіка .

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.