Що подобається чоловікам в жінках?

Часто ми робимо дуже багато речей, щоб на нас звернули увагу: худнемо, міняємо зачіски, фарбується, мучимося на височенних підборах, і все без толку. Ламаємо голову, що подобається чоловікам в жінках, яких ми вважаємо відверто не привабливими. Давайте ж розберемося в тому, чому чоловіки вибирають одних і відкидають інших.

Що подобається чоловікам в жінках — зовнішність

 • Вчені виявили, що головним фактором привабливості жіночої фігури є не худоба чи ідеальні параметри 90/60/90, а співвідношення обхвату талії до стегон рівне 0.7, тобто талія становить 70% від обсягу стегон. Якщо це співвідношення присутній, то фігура жінки буде привабливою навіть якщо вона далеко не худенька.
 • Уподобання в кольорі волосся і очей суто індивідуальні у кожного чоловіка, але майже всім подобається помірний макіяж, який просто підкреслює очі або губи, а не схожий на маску клоуна.
 • Одяг — чоловікам подобаються прості і зрозумілі фасони одягу, в ідеалі легкі приталені сукні, які добре сидять по фігурі. Складний крій, асиметрія, ризикові малюнки, у всьому цьому краще красуватися перед подругами, для більшості чоловіків це не зрозуміло. А ось якщо молода людина стежить за модою чи сам займається дизайном, йому таке може і сподобається. Кольори чоловікам подобаються чіткі і зрозумілі, відтінки на зразок бежевого, пісочного і пастельній гами здаються їм невиразними, а ось червоний викликає майже у всіх схвалення.
 • Сексуальність — не плутайте з вульгарністю. У багатьох чоловіків дуже гарна уява, яким вони люблять користуватися, якщо ви одягнені так, що все вже показали і думати вже нічого, чоловікові не цікаво. А от невеликі розрізи на спідниці в яких може майнути шматочок ноги, це вже цікаво. Одягаючись, виберіть щось одне, що хочете продемонструвати ноги, спину, груди, все ж інше при цьому не повинно виділятися.
 • Що подобається чоловікам в жінках — інтереси

 • Чоловіка може залучити схожість ваших інтересів, комусь може подобатися та ж футбольна команда, хтось любить ті ж книги, комусь подобаються комп’ютерні ігри, а хтось подивився весь мульт-серіал про Людину павука і може відрізнити одну коміксовий всесвіт від іншої. Спільні інтереси та інтереси утворюють у вас почуття спільності, вони дають чоловікові знати, що поруч людина, яка на нього схожий і який його розуміє.
 • Ваш рейтинг в його очах можуть підняти незвичайні захоплення, ви можете збирати цікаву колекцію, або займатися фаєр-шоу, або шукати пісні з однаковими назвами. У кожної дівчини є щось що відрізняє її від інших і про це можна розповісти.
 • Норми, цінності і погляди — якщо у вас однаковий погляд на проблему, це знову ж переконує чоловіка що ви схожі, будь то вегетаріанство погляди на роботу домогосподарки. Якщо ваша думка про шлюб, дітей та інші речі через які чоловіки і жінки і перебувають разом, збігаються, то це хороший грунт для міцних відносин.
 • Що подобається чоловікам в жінках — поведінка

 • Чоловікам подобається бути сильними і владними, такими їх створила природа, тому крихкі беззахисні дівчата їх так сильно приваблюють. Слабкість — це те, що подобається чоловікам в жінках. Навіть якщо ви прекрасно знаєте що краще за нього впораєтеся зі своїм величезним валізою, поступіться і дозвольте йому його нести.
 • Запитуйте у нього поради або попросіть розповісти про щось що він добре знає і в чому розбирається — він відчує себе знавцем, а ваш інтерес тільки приверне його.
 • Хваліть те, що він робить, навіть коли ви хвалите не його самого, а результати його діяльності, він зараховує це як комплімент на свою адресу. Оточіть його схваленням і захопленням.
 • Ось те, що подобається чоловікам в жінках, але всі чоловіки різні і знайти підхід до кожного можна тільки якщо підходити до цього індивідуально. Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.