Що подарувати жінці на день народження?

Вибирати подарунок для жінки завдання не з легких. Потрібно враховувати її переваги і доречність подарунка. Жінка може легко образитися на некоректний подарунок і порахувати його образливим. Важливо передбачити всі деталі, починаючи від розміру подарунка до його оформлення та інших дрібниць. Адже подарунок буде для жінки відображенням ваших почуттів і ставлення до неї. Тому підійти до цього питання потрібно з особливою увагою.

Розглянемо кілька варіантів подарунків:

 • Слідуйте підказкам. Згадайте, можливо, ваша кохана натякала вам на свої бажання чи просила щось певне. Може бути, вона говорила про абонементі в тренажерний зал, путівці на південь або про романтичний вечері в дорогому ресторані.
 • Якщо ви добре заробляєте, то проблем з тим, щоб подарувати дружині нову шубу, машину або шикарне кільце, не виникне. А що робити, якщо такі подарунки вам не по кишені? Для цього існує альтернатива! Спробуйте подарувати коханій жінці сертифікат в магазин жіночої білизни або косметики. Не забудьте про квіти. Подарунок буде приємніше в поєднанні з букетом троянд. У тому випадку, якщо ви вирішили подарувати своїй жінці парфум або щось з косметики, загляньте в її косметичку. Є ймовірність, що там вже є те, що ви хотіли б подарувати.
 • Подарунок стане незабутнім, якщо він викличе величезну кількість емоцій. Можна зняти ресторан або добре облаштований банкетний зал для того, щоб з розмахом організувати торжество разом з близькими друзями дружини. Зробіть день народження коханої жінки незабутнім: влаштуйте для неї стрибок з парашутом або політ на дельтаплані.
 • Зверніть увагу на переваги жінки. Чим вона цікавиться найбільше? Подаруйте їй інструмент, якщо вона любить музику і давно хотіла навчитися грати на гітарі або клавішах. Піднесіть в подарунок полотно і фарби, якщо у неї колись з’являлося бажання почати малювати. Зробіть для неї можливим відвідування майстер-класів у кращих вчителів. Якщо ваша красуня дружина мріяла про тематичної фотосесії, замовте їй професійного фотографа і візажиста. Яскраві фотографії довго будуть радувати очі дружини і подарунок не забудеться просто так. Але не робіть головної помилки! Ніколи не даруєте дружині книгу з кулінарними рецептами. Жінка може образитися. День народження — це те свято, коли жінці хочеться відпочити від домашніх обов’язків. Тому було б не погано, якби в її свято ви взяли кухню на себе.
 • Не дозволяйте жінці ні на хвилину забувати про те, що в неї день народження. Почніть ранок жінки з квітів і смачного сніданку. Сніданок можна замовити в ресторані. Якщо свого день народження дружина пропадає на роботі, зустріньте її з роботи на машині. Нехай після повернення додому її зустрічає компанія друзів з кульками та шампанським в святково прикрашеної квартирі. Ви помітите, що настрій вашої жінки до вечора буде просто поскільки і вона з посмішкою прийме будь-який подарунок.
 • Який подарунок зможе здивувати і принести задоволення вашої жінці, знаєте тільки ви. Вибираючи подарунок, виходити варто із суми, яку ви зможете витратити і часу, який у вас є до настання дня народження. Бажаємо вам досягти мети і принести радість своїй коханій жінці!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.