Що подарувати начальнику?

Поговоримо про подарунки. Мова піде про людей, які означають в нашому житті, прямо скажемо, немало. Начальники, боси, керівники. Що подарувати цим людям? Як зберегти потрібну дистанцію, але в той же час стати ближче до керівництва і наблизитися до наступної сходинки у вашій кар’єрній драбині? Давайте подумаємо разом. Отже:

Що подарувати начальнику?

Без довгих просторікувань перейдемо до варіантів подарунків.

 • Як правило, подарунок босові робить не одна людина, а весь колектив. Це істотно полегшує фінансове навантаження на ваш кишеню і на кишеню ваших колег. Витончений і відповідний до інтер’єру начальника, міні бар — це саме те, що змусить вашого начальника приємно здивуватися новому подарунку. Міні бар хороший тим, що займає зовсім небагато місця і ваш бос завжди зможе пригостити дорого гостя або клієнта келихом прекрасного віскі, щоб той підписав потрібні папери більш бажане.
 • Хороший подарунок, який допоможе вашому начальнику підтримувати порядок на робочому столі — це тримач для книг. Ось, що подарувати начальнику чоловікові. У сучасних магазинах та інтернет-магазинах можна знайти найрізноманітніші утримувачі, які не тільки будуть виконувати свою пряму функцію, а й додавати до інтер’єру кабінету певний настрій. Можна підібрати такий держатель, який би якимось чином відбивав особистість або робочі переваги вашого керівництва. У кожному разі, такий варіант подарунка виконує дві функції: підтримання порядку і створення образу інтер’єру кабінету.
 • Що подарувати начальнику жінці? Подарунок, який прикрасить стіл вашого улюбленого начальника — це підставка для візиток. Приємна дрібниця, дизайн якої може прикрасити будь-який робочий стіл. Вибір серед таких товарів просто величезний і ви, напевно, зможете знайти саме те, що сподобалося б вашому начальнику. Привабливість подарунка ще й у тому, що фінансова його складова радує покупців. Ви можете піднести такий презент вашому босу особисто. Він це запам’ятає і його ставлення до вас покращиться. Також, підставка під візитки може виступити прекрасним сувеніром з поїздки по вашої останньої відрядженні.
 • Лупа. Аксесуар робочого столу, який не тільки надає солідності і серйозності всьому кабінету, але і виступає в якості корисного інструменту при розгляді об’єктів. Дорога лупа із золотою ручкою та якісної лінзою потішить і здивує вашого начальника. Хороші речі повинні оточувати не тільки обстановку в нашому будинку, але й робочі місця. Подбайте про свого боса і подаруйте йому дійсно хороший інструмент для роботи.
 • Ви знаєте, що ваш начальник нудьгує вчасно обідньої перерви? Не знаєте що робити, коли раптово відключають електрику і робота зупиняється прямо по середині дня? Тоді хороша настільна гра — це те, що можна подарувати начальнику. Маджонг — відома комп’ютерна забава тепер існує і в реальному вигляді. Добре виконана коробка і фішки з дерева дорогої породи не тільки прикрасять кабінет, але і скрасять хвилини смутку і нудьги в кабінеті вашого начальника. Гра не потребує великої кількості вільного простору. Її можна взяти з собою в подорож або на пікнік. Хочете дійсно здивувати керівника? Маджонг — ось вихід.
 • Кожному діловій людині необхідно точно орієнтуватися в часі і терміни. Як допомогти в цьому вашому начальникові? Подаруйте йому вічний календар! Це нехитре, з дозволу сказати, «пристрій» включає в себе набір потрібних карток, де перераховані всі місяці, дні та числа від одиниці до тридцяти одного. Органічний дизайн і мінімалізм такого календаря дозволять вашому босу не тільки без праці змінювати сьогоднішнє число, а й насолоджуватися вдалим дизайном календаря. Не знаєте що подарувати начальнику від себе? Вічний календар — подарунок, який буде з керівником завжди.
 • Ну що ж. Ми навели приклади цікавих і незвичайних подарунків для вашого начальника. Тепер ви знаєте, що подарувати начальнику на ювілей. Головне, при виборі подарунка — це не бояться включати свою уяву і фантазію. Начальник — це та людина, з яким потрібно підтримувати ділові, але в теж час хороші стосунки. Хороший подарунок збереже і поліпшить взаємозв’язок з керівником.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.