Що подарувати на 8 березня колегам?

Вибрати подарунок на прекрасний весняний свято 8 Березня важко навіть для коханої, для мами і сестри. Що вже говорити про колег! Незважаючи на те, що з співробітницями ми проводимо багато часу на робочому місці, знаємо ми про них набагато менше, ніж про близьких людей.

Що подарувати на 8 березня колегам

Основні правила:

 • Не даруйте колезі занадто дорогий подарунок, інакше Ви поставите її в незручне становище. Співробітниці буде здаватися, що вона зобов’язана зробити Вам подарунок до пари Вашій.
 • З жінками колегами Вам належить працювати і надалі, тому підбирати подарунок слід ретельно. При виборі подарунка для колеги на 8 березня подумайте, не образить він її, не зачепить він її почуття. Згадайте, що не переносить Ваша колега.
 • Квіти на 8 Березня колегам — обов’язковий атрибут свята. Додавши до них цукерки і шампанське, отримаємо цілий подарунок. Не важливо, що банально. Найголовніше, що це приємно будь-якій жінці!
 • Що подарувати на 8 березня колегам — офісні працівники

  Серйозною колезі по роботі можна подарувати на 8 березня аксесуари для монітора: підставку для монітора зі змінними обкладинками для фотографій, з пристосуваннями під канцелярське приладдя. Подаруйте їй стильний органайзер.

  Веселої колезі на 8 березня можна подарувати оригінальні подарунки-приколи, які продаються в інтернеті. Наприклад, порадують як подарунок форми для льоду у вигляді мозку, крижані чарки Cool, тостер Смайлик, бігаючий або літаючий будильник, туалетний папір Судоку.

  Милим молоденьким співробітницям теж сподобаються комп’ютерні аксесуари у вигляді незвично оформленій комп’ютерної мишки або рамки для фотографій. Подаруйте їй підставку для ручки і стікерів (записок, візиток).

  Що подарувати на 8 березня колегам не залежно від роду їх діяльності

  Подарункові сертифікати для всіх співробітниць будуть чудовим подарунком на 8 березня, який допоможе розслабитися представницям прекрасної статі і підкреслити їх жіночність. Це можуть бути сертифікати на масаж, розслаблюючі процедури в салонах краси, на вечерю в ресторані на двох персон, в магазин косметики або парфумерії, на сеанс флоатинга.

  Існують подарунки, які вважаються універсальними для жінок різного віку, з різними захопленнями і характером. Рослини в горщиках прикрасять будь-який будинок і збережуть пам’ять про робочому колективі. Можна подарувати колегам на 8 березня вже готові набори із засобами для ванни та душу. Ароматні гелі для душу, лосьйони для тіла ідеально доповняться східними пахощами, які купуються у відділах фен-шуй.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.